Elżbieta z ,,Rolnik szuka żony’’: [wiek, partner, związki]

17 września 2021
Przez: : KS

Elżbieta to jedna z dwóch kobiet, które będą gwiazdami ósmej edycji programu Rolnik szuka żony. To pierwsza taka sytuacja w produkcji. Wszystko wskazuje na to, że rolniczce udało się zainteresować sobą odpowiednia liczbę osób w zerowym odcinku programu. Sprawdźmy, co o niej wiadomo!

Elżbieta Rolnik szuka żony: wiek

Z sieci, a między innymi profilu programu Rolnik szuka żony na Instagramie możemy dowiedzieć się, że Elżbieta jest jedną z uczestniczek, które zdecydowały się wziąć udział w produkcji TVP. Kobieta ma 56 lat, a na co dzień mieszka w województwie świętokrzyskim niedaleko miejscowości Końskie.

56-latka zajmuje się uprawą ekologicznych truskawek. Zapewnia, że ma naprawdę dobrą rękę do roślin, a w ogrodzie mogłaby spędzić cały wolny czas. Ma wiele planów na przyszłość, które ma zamiar zrealizować. Należy do osób bardzo energicznych.

Uczestniczka Rolnik szuka żony 8 jest średniego wzrostu blondynką o niebieskich oczach. Uważa, że jej najmocniejszą cechą jest akceptacja siebie. To prowadzi do podejmowania odważnych decyzji i optymistycznej prognozy na przyszłość. Zdaje sobie także sprawę, czym jest ciężka praca oraz ile wytrwałości trzeba, aby spełniać wcześniej wyznaczone cele.

Elżbieta Rolnik szuka żony 8
Czy Elżbiecie uda się poznać miłość?

Zobacz także: Co wiemy o Stanisławie z Rolnik szuka żony 8?

Elżbieta Rolnik szuka żony: partner

Okazuje się, że tytułowa rolniczka ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. W związku z tym, teraz zdecydowanie ostrożniej podchodzi do relacji z mężczyznami. Kobieta ma troje dzieci. Dwoje z nich założyło już własne rodziny. Jednakże, najmłodsza córka jest jeszcze studentką i ma bardzo dobry kontakt z matką.

Uczestniczka Rolnik szuka żony 8 ma określony typ mężczyzn, na który zwraca uwagę. Mianowicie, to pan w średnim wieku, wysoki i o siwawych włosach. Oprócz tego, w drugiej połówce szuka poczucia bezpieczeństwa, którego nie czuła od dawna. Jej zdaniem, fundamentem dobrego związku jest przyjaźń i zaufanie.

Elżbieta Rolnik szuka żony: Instagram

Niestety, w sieci na próżno szukać profilu Eli na Instagramie. Jednakże, kilka informacji na jej temat znajdzie my na oficjalnym profilu Rolnik szuka żony pod nazwą @rolnikszukazonytvp.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej