Emani nie żyje – piosenkarka zmarła w wieku 22 lat. Tragiczna przyczyna śmierci

15 października 2021
Przez: : MC

Piosenkarka Emani całkiem niedawno rozpoczęła swoją karierę, która rozwijała się w ekspresowym tempie. Na dniach producent artystki przekazał, że 22-latka nie żyje.

Emani nie żyje

W ostatnich dniach media obiegła smutna wiadomość. O wszystkim poinformował jako pierwszy producent artystki, który nie kryje swojego smutku. 14 października J Maine potwierdził doniesienia o śmierci Emani 22. 22-letnia artystka muzyki R&B nie żyje.

“Emani 22 była cudowną osobą, która dosłownie rozjaśniła każdy pokój, w którym się znajdowała (…) Pracowałem z nią nad muzyką i pomogłem złożyć jej ostatni projekt, którym był The Color Red. Sposób, w jaki pracowaliśmy razem, był łatwy, po prostu się rozumieliśmy” – powiedział w rozmowie z People J Maine.

Zobacz także: Wyniki sekcji zwłok Gabby Petito

Głos zabrały również inne osoby z branży, m.in. raper Bhad Bhabie, który w sieci napisał:

“Nawet nie wiem, co powiedzieć… To nawet nie wydaje się prawdziwe. Spędzałam z tobą czas prawie codziennie. Nauczyłaś mnie tak wielu rzeczy. Jesteś moją inspiracją w wielu kwestiach (włosów, paznokci, stylizacji itp.), moją starszą siostrą. Będę za Tobą bardzo tęsknić”

Przyczyna śmierci 22-latki nie została oficjalnie podana do mediów, jednak serwis Page Six dotarł do informacji, z których wynika, że Emani miała zginąć w wypadku samochodowym.

Emani 22

Kariera

Emani oszczędnie dzieliła się swoim życiem prywatnym, dlatego na jej temat nie wiadomo zbyt wiele. Wiadomo natomiast, że jej ogromną pasją i niemalże całym życiem była muzyka, której oddała się bezgranicznie. Kariera artystki rozwinęła się około 3 lata temu. Wówczas udzieliła również wywiadu Voyage LA Magazines, w którym wyznała:

“Uwielbiam tworzyć muzykę, a za jej pośrednictwem opowiadam o rzeczach, przez które przechodzę io rzeczach, które czuję. Chcę to ludziom pokazać i chcę, żeby oni też to poczuli. Chcę inspirować moich słuchaczy. Chcę pokazać ludziom, jak widzę rzeczy – jak je słyszę.”

Kilka utworów Emani, takich jak Feelings, Inside czy Closer stały się prawdziwymi hitami.

źródło: jastrzabpost.pl, People, YouTube, Instagram Emani 22

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz