Wiadomo, jak zginęła Gabby Petito! Wyniki sekcji zwłok szokują…

13 października 2021
Przez: : M.J

Sprawa zaginięcia młodej amerykanki, która odbywała wraz z narzeczonym podróż swojego życia, do tej pory budzi ogromne zainteresowanie. Wciąż jest w niej również wiele domysłów, jednak już coraz więcej wiemy, na temat tego, jak zmarła Gabby Petito. Okazuje się również, że jej ciało odnaleziono nawet miesiąc po tym, jak zmarła. Czy odnaleziono już chłopaka blogerki?

Gabby Petito i Brian Laundrie

Jakiś czas temu w mediach było głośno na temat zaginięcia amerykańskiej blogerki, która wraz ze swoim narzeczonym wybrała się w podróż po parkach narodowych USA. Poszukiwania Gabby Petito zaczęły się na początku września bieżącego roku. Zaniepokojeni rodzice zawiadomili odpowiednie służby po tym, jak kontakt z ich córką nagle się urwał.

Rodzina Gabby zawiadomiła policję po tym, jak narzeczony 22-latki wrócił sam z podróży. Briana Laundrie wówczas wezwano na przesłuchanie, jednak ten wynajął adwokata i odmówił wyjaśnień, a następnie zniknął bez śladu. 19 września okazało się, że 22-latka nie żyje.

Zobacz także: Narzeczony blogerki z nakazem aresztowania! Co o nim wiadomo?

Gabby i Brian
Gabby Petito i Brian Laundrie w ostatniej podróży.

Ciało Gabby odnaleziono w jednym z odwiedzanych przez parę parków narodowych. Identyfikacja zwłok potwierdziła, że odnalezione ciało należy do poszukiwanej dziewczyny.

Przyczyna śmierci 22-latki

Po wielu tygodniach na jaw wychodzą nowe fakty. Jak poinformowało CBS News, koroner hrabstwa Teton zdradził, że Gabby Petito została uduszona. Możemy się również dowiedzieć, że blogerka zmarła około 4 tygodni przed tym nim odnaleziono jej ciało.

Zobacz także: Ostatnie wiadomości Gabby Petito do rodziców. Co w nich było?

Brian Laundrie wciąż jest poszukiwany. Policja kilkukrotnie przeszukała dom podejrzanego, jak i przesłuchała jego rodziców. Niemniej jednak chłopak wciąż jest na wolności.

Dodajmy, że pogrzeb blogerki odbył się 26 września 2021 roku w Nowym Jorku. Wówczas policja nie wydała rodzinie ciała blogerki i ceremonia odbyła się przy pustej urnie. Podczas ceremonii pożegnania rodzina 22-latki poinformowała, że chce założyć fundację jej imienia, która będzie miała na celu pomoc zaginionym dzieciom.

Gabby zginęła w wieku zaledwie 22 lat…

Źródło: Instagram Gabby Petito

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej