Emil S. wyszedł na wolność! Pomogły olbrzymie pieniądze

1 grudnia 2021
Przez: : J.J

30 listopada media obiegła zaskakująca wiadomość o zarzutach postawionych dla Dody i jej byłego już męża Emila S. Dodatkowo w sieci informowano, że producent został zatrzymany. Z najnowszych wiadomości wynika, że po przesłuchaniu został już wypuszczony na wolność. Zobaczcie, jakie pieniądze musiał wpłacić, by odpowiadać z wolnej stopy.

Zatrzymanie Emila S. i Dody

Od momentu, kiedy na światło dzienne wyszła informacja o rozwodzie Dody i jej obecnego jeszcze męża Emila S. w sieci zaczęła się medialna wojna zwaśnionych małżonków. W wywiadach udzielanych przez Dodę wskazywało, że Emil S. spędził ją w kłopoty z prawem, których nie była świadoma.

Z ostatnim dniem listopada byli małżonkowie usłyszeli zarzuty w związku z podejrzeniem przestępstwa z artykułu 300 kk, który mówi o udaremnieniu zaspokojenia wierzycieli.

Emilowi S. postawiono 45 zarzutów oraz podejrzewa się go o przywłaszczenie mienia w wysokości 8.5 miliona złotych, jak podawano w mediach zdecydowano się na jego zatrzymanie. Doda usłyszała natomiast jeden zarzut.

„Zna piosenkarka Dorota R. z zarzutami. Jak dowiedział się RMF FM, jest podejrzała o pomocnictwo do przestępstwa z artykułu 300 kk, mówiącego o udaremnieniu zaspokojenia wierzycieli. Z naszych informacji wynika, że jej b. mąż Emil S. został w tej sprawie zatrzymany w Warszawie” – podał portal Rmf Fm

Zobacz także: Doda wydała oświadczenie

Producent wyszedł na wolność

Jak się okazuje, Emil S. po przesłuchaniu został wypuszczony na wolność.
W rozmowie z Plotkiem rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie – Aleksandra Skrzyniarz przyznała, że wobec mężczyzny zastosowano poręczenie majątkowe na kwotę kilku milionów złotych!

„Wobec Emila S. zastosowano wolnościowe środki zapobiegawcze – kilkumilionowe poręczenie majątkowe, dozór policji oraz zakaz opuszczania kraju”

Zobacz także: Wszystkie informacje na temat byłego męża Dody

Artystka natomiast wpłaciła kilkadziesiąt tysięcy złotych poręczenia majątkowego, a oprócz tego zastosowano wobec niej podobne środki zapobiegawcze:

„Wobec Doroty R.-S. również zastosowano wolnościowe środki zapobiegawcze – poręczenie majątkowe, dozór policji i zakaz opuszczania kraju”

Doda zarzuty od prokuratury
Doda

Źródło: Plotek, Akpa, Rmf Fm, Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej