Emil Stępień: [wiek, żona, rozwód, Doda, Dziewczyny z Dubaju, Instagram]

26 listopada 2021
Przez: : KS

Emil Stępień to producent filmowy i były mąż Dody. Nie da się ukryć, że z jego osobą wiążą się kontrowersje, o których było głośno w sieci. Sprawdźmy, co wiadomo o jego karierze oraz życiu prywatnym!

Emil Stępień: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Stępień urodził się 23 stycznia 1977 roku. W związku z tym, w tym roku obchodził swoje 44. urodziny. Pochodzi z Warszawy, a na przestrzeni lat podejmował się różnych biznesów. Niestety, na temat życia prywatnego byłego męża Dody wiadomo niewiele więcej.

Między innymi, pracował w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd. Tam odpowiadał za nadzór nad rynkiem kapitałowym. Następnie, przez 6 lat zajmował się Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie.

Wokół jego osoby pojawiały się także kontrowersje. Między innymi, mężczyzna został aresztowany za prześladowanie i nękanie Emila Haidara. Oprócz tego, pojawiały się nieścisłości w związku z jego karierą w branży filmowej.

Zobacz także: Wszystkie informacje o Dodzie

Emil Stępień: kariera

Stępień po raz pierwszy jako producent filmowy pracował przy filmie w reżyserii Patryka Vegi pod tytułem Last minute. Następnie, podjął się produkcji Służb specjalnych, Pitbull. Nowe porządki i Pitbull. Niebezpieczne kobiety.

Ostatnio, bardzo głośno zrobiło się o nim we względu na kontrowersje związane z życiem prywatnym oraz pracą nad filmem Dziewczyny z Dubaju. Ostatecznie jego oficjalna premiera odbyła się kilka dni temu.

Emil Stępień Dziewczyny z Dubaju
Stępień na oficjalnej premierze filmu Dziewczyny z Dubaju

Emil Stępień: żona

Producent filmowy poślubił wokalistę Dorotę Rabczewską w 2018 roku. Jednakże, już 3 lata później zaczęły pojawiać się pogłoski o kryzysie w ich związku. W sieci pojawiały się także pogłoski o niewierności mężczyzny. Ostatecznie Doda zdecydowała się na rozwód, który odbył się w listopadzie 2021 roku, niedługo przed premierą filmu Dziewczyny z Dubaju.

Emil Stępień: Instagram

Były mąż Dody prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @emilstepien_official. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 20 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej