Emil Stępień wydał oświadczenie dotyczące rozwodu – napisał wiele ciepłych słów skierowanych do Dody!

16 listopada 2021
Przez: : MC

15 listopada 2021 roku odbyła się rozprawa rozwodowa Doroty Rabczewskiej i Emila Stępnia. Jeszcze tego samego dnia na Instagramie mężczyzny pojawiło się oświadczenie, w którym nie szczędził ciepłych słów w stronę Dody.

Małżeństwo Emila i Doroty

Doda ma za sobą kilka nieudanych związków. Kiedy zdecydowała się na relację z Emilem Stępniem, nikt nie przypuszczał, że ich historia po zaledwie kilku latach zakończy się rozwodem. Przypomnijmy, że Dorota wzięła ślub z Emilem Stępniem dokładnie 14 kwietnia 2018 roku. Uroczystość zaślubin odbyła się w Hiszpanii i była dokładnie zaplanowana i zorganizowana przez samą parę młodą. Przez długi czas ślub był utrzymywany w tajemnicy, a wszystko po to, by zachować prywatność. Dorota z Emilem zaprosiła na uroczystość zaledwie 50 osób, którzy przylecieli specjalnie wyczarterowanym na tę okazję samolotem.

Zobacz także: Emil Stępień zarzuca Dorocie kłamstwo i manipulacje

Całkiem niedawno w mediach powoli zaczęły pojawiać się informacje związane z kryzysem pary. Po czasie wszystkie przypuszczenia okazały się być prawdą, a sama Dorota poinformowała, że złożyła dokumenty rozwodowe.

Zanim uprzedzi mnie „ktoś dyskretny”… Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana przemyślana i jest ostateczna. Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie podobnie jak i cały nasz 5-letni związek. Dziękuje wszystkim za wsparcie. Wierzę, że najlepsze jeszcze przede mną” – napisała wówczas Dorota.

Emil Stępień wydał oświadczenie

Warto również wspomnieć, że Dorota wraz z Emilem zajęli się produkcją filmu Dziewczyny z Dubaju, który jak się później okazało, przysporzył im również sporo problemów. Tuż przed ukończeniem prac nad filmem, Emil uniemożliwił Dorocie i reżyserce – Marii Sadowskiej dokończenie filmu.

Zobacz także: Emil Stępień nie pozwolił Dodzie ukończyć prac nad filmem

Niedługo później w sieci zaczęły się pojawiać liczne oświadczenia, zarówno ze strony Emila jak i Doroty, związane z filmem oraz rozwodem.

15 listopada 2021 roku odbyła się rozprawa rozwodowa Doroty i Emila. Jeszcze tego samego dnia mężczyzna opublikował w mediach społecznościowych oświadczenie skierowane do byłej żony, w którym czytamy:

Oświadczenie Emila Stępnia

Jak oceniacie oświadczenie Emila?

źródło: Instagram Doroty Rabczewskiej / Emila Stępnia

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej