Esmeralda Godlewska: [wiek, Fame MMA, siostry, dziecko, Instagram]

29 kwietnia 2020
Przez: : KS

Esmeralda Godlewska to celebrytka, która rozpoznawalność zdobyła kontrowersjami, jakie często mają miejsce wokół jej osoby. Mimo, że często jest krytykowana, ludzie interesują się jej karierą, a także życiem prywatnym. Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Esmeralda Godlewska: wiek

Okazuje się, że Esmeralda tak naprawdę nazywa się Monika Godlewska. Pochodzi z Malborka, a swoje urodziny obchodzi 21 kwietnia. Urodziła się w 1993 roku. Ma liczne rodzeństwo, dwie z jej trzech sióstr także zaistniały w show biznesie, a oprócz nich ma jeszcze trzech braci. Do popularności niewątpliwie przybliżył ja udział w programie Ex na plaży, który telewidzowie mogli oglądać na antenie MTV Polska.

Esmeralda Godlewska: Fame MMA

Esmeralda jest jedną z gwiazd, które podjęły się próby swoich siły w walce podczas gali Fame MMA. Trzeba przyznać, że każda z nich wywołała dużo emocji. Do tej pory, mogliśmy oglądać ją tam dwukrotnie. Niestety, przegrała zarówno z Ewoloną znaną z Warsaw Shore oraz Martą Linkiewicz.

Esmeralda Godlewska: piosenki

Swoich sił próbowała również w branży muzycznej. Przez pewien czas tworzyła duet z siostrą Małgorzatą, a ich występy i nagrane piosenki były szeroko komentowane. Niestety, nie cieszyły się przychylnymi opiniami na temat ich wokalu. Jednakże, wszystko wskazuje na to, że z powodu konfliktu, jaki rzekomo miał między nimi miejsce, ich drogi się rozeszły i nie utrzymują ze sobą tak zażyłych kontaktów.

Esmeralda Godlewska: dziecko

Dużym zaskoczeniem może być fakt, że Esmeralda ma dziecko. Syna Milana wychowuje jej były partner ponieważ jakiś czas temu doszło do rozstania pary w dość oziębłych stosunkach. Niestety, tajemnicą pozostaje, czy obecnie spotyka się z jakimś mężczyzną.

Zobacz także: Godlewska zabrała głos po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego!

Esmeralda Godlewska: Instagram

Jej konto na Instagramie znajdziemy pod nazwą @esmeralda_godlewskaofficial. Na chwilę obecną jej aktywność śledzi aż ponad 400 tysiące użytkowników.

Źródło: Instagram Esmeraldy Godlewskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz