Połącz się z nami

EURO 2020: Lewandowska z córkami dopinguje mężowi! Rozczulający widok!

Lewandowska kibicuje mężowi na Euro 2020

Z życia gwiazd

EURO 2020: Lewandowska z córkami dopinguje mężowi! Rozczulający widok!

Już dziś polscy kibice będą świadkami pierwszego meczu, otwierającego Euro 2020 dla polskiej drużyny. Za biało-czerwonych trzyma kciuki cały kraj oraz najbliżsi, którzy wspierają ich w tych wyjątkowych chwilach. Zobaczcie, jak dopinguje Ania, Klara i Laura Lewandowskie!

Euro 2020

Już dziś pierwszy mecz Polaków, który rozegrają ze Słowacją o godzinie 18:00. Mecz odbędzie się w Petersburgu i rozpocznie rywalizację o wyjście z grupy i awans do fazy pucharowej Euro 2020. Po dzisiejszym pierwszym starciu Polacy zawalczą również z Hiszpanią 19 czerwca oraz Szwecją 4 dni później. To niezwykle ważne spotkania i chwile dla wszystkich Polaków, którzy choć trochę interesują się sportem i trzymają kciuki za naszych narodowych reprezentantów. To również niezwykle ważne chwile dla rodzin piłkarzy.

Ania z córkami dopinguje Lewemu

Ania i Robert Lewandowscy to jedno z najpopularniejszych małżeństw w świecie polskiego show-biznesu. Małżeństwo połączyło nie tylko wielkie uczucie ale i wspólne zamiłowanie do sportu. Niejednokrotnie byliśmy świadkami ogromnego wsparcia, jakim się darzą w wyjątkowych chwilach, które następują w ich karierach.

Dziś ważny dzień dla Lewego i całej drużyny Polskich piłkarzy a również dla wszystkich, którzy interesują się sportem i rodzin sportowców. Podczas pierwszego meczu, Lewa będzie kibicowała mężowi wraz z córkami. Specjalnie na ten dzień dziewczyny przygotowały koszulki ze swoim nazwiskiem. Lewa zdradziła, również, że jest to dla niej wyjątkowa chwila. Na swoim Instagramie zamieściła wspólne zdjęcie z córkami, podpisując je:

„Mogłoby się wydawać, że można się do tego przyzwyczaić, ale… no nie da się!🤷‍♀️🤩

Za każdym razem to czas ogromnych piłkarskich emocji – radości, wsparcia i dumy! 🇵🇱🇵🇱🇵🇱 Do boju, Panowie!🇵🇱⚽🔥„

Musicie przyznać, że taki widok córek i Ani to wspaniałe wsparcie dla Roberta, o którym marzy każdy mężczyzna.

A Wy? Będziecie kibicować i oglądać mecze Polaków na Euro 2020?

Zobacz także: Klara Lewandowska kibicuje swojemu tacie! Ten widok Was rozczuli!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry