EURO 2020: Lewandowski przerwał milczenie po porażce Polski w meczu ze Słowacją!

15 czerwca 2021
Przez: : M.S.

Wielu kibiców zawiodło się po pierwszym meczu reprezentacji Polski w fazie grupowej na Euro 2020. Nasza drużyna przegrała spotkanie ze Słowacją 1:2. Robert Lewandowski skomentował porażkę swojej drużyny na Instagramie.

EURO 2020: Przegrana Polski w meczu ze Słowacją

11 czerwca rozpoczęły się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej EURO 2020, które z powodu pandemii przeniesione zostały z ubiegłego roku na 2021. Kibice Polski z wielką niecierpliwością wyczekiwali pierwszego meczu swojej reprezentacji z nadzieją na zwycięstwo. Niestety, już w 18. minucie przeciwnicy zdobyli pierwszy gol, który uznany został jako gol samobójczy wykonany przez bramkarza polskiej drużyny- Wojtka Szczęsnego. W drugiej połowie Polakom udało się wyrównać wynik, jednak osłabiona drużyna naszej reprezentacji (po czerwonej kartce Grzegorza Krychowiaka) straciła kolejną bramkę. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Słowacji, a Polacy znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji.

Robert Lewandowski skomentował porażkę Polski na Euro 2020

Bez wątpienia największe nadzieje pokładane są w Robercie Lewandowskim, który aktualnie jest uznany za najlepszego piłkarza UEFA. Jak Robert Lewandowski przyjął przegraną w meczu ze Słowacją? Na swoim profilu Robert Lewandowski zamieścił wpis, w którym przyznaje, że ostatni mecz nie należał do najlepszych. Przyznał również, że polska drużyna znalazła się w trudnej sytuacji, jednak zapewnił, że piłkarze zrobią wszystko, by kolejne spotkania wyglądały lepiej:

“Wierzyliśmy, że po zdobyciu wyrównującej bramki, mecz pójdzie po naszej myśli. Tak się jednak nie stało. Zdajemy sobie sprawę, że nasza sytuacja jest teraz ciężka, ale będziemy robić wszystko, żeby w pozostałych spotkaniach wyglądało to lepiej ⚽️ Walczymy dalej 🇵🇱