Euro 2020: Tego nie pokazały kamery! Podczas finałowego meczu doszło do niebezpiecznego incydentu [WIDEO]

12 lipca 2021
Przez: : J.J

Choć Polacy odpadli jeszcze w fazie grupowej z zapartym tchem śledzili wczorajszy finałowy mecz, który toczył się między drużyną z Włoch i Anglii. Zobaczcie, co wydarzyło się podczas finału na Euro 2020, a czego nie zarejestrowały kamery.

View this post on Instagram

A post shared by UEFA EURO 2024 (@euro2024)

Euro 2020

Mistrzostwa Europy 2020 nie były zbyt udane dla polskiej drużyny. Reprezentacja Polski pożegnała się z rozgrywkami jeszcze w fazie grupowej. Szansę na dalszą walkę o prestiżowy tytuł zakończyliśmy po meczu z drużyną ze Szwecji. Pomimo tego wielu kibiców oglądało dalsze sportowe rozgrywki.

Przez kilka tygodni byliśmy świadkami licznych meczów, na których nie brakowało wielu emocji. Do ostatecznej walki o zwycięstwo Euro 2020 stanęły dwie drużyny – reprezentacja Anglii oraz Włoch. Szanse oraz kibice byli podzieleni. Sam mecz był bardzo zacięty. Po regulaminowych 90 minutach wynik nadal nie wskazał zwycięzcy a rozgrywka zakończyła się 1:1. Dogrywka przyniosła ogrom stresujących i emocjonujących chwil jednak również nie wskazała lepszej drużyny. Na końcu na piłkarzy czekały rzuty karne, które uwielbiają widzowie i kibice. Po zaciętym boju Mistrzami Europy 2020 zostali Włosi.

Tego nie pokazały kamery

Widzowie, którzy śledzili sportowe rozgrywki Euro 2020 z zapartym tchem nie byli jednak świadkami nieprzyjemnego incydentu, który wydarzył się na murawie. Agresywny kibic wtargnął na boisko. Przez dłuższą chwilę biegając nie dał się złapać stewardom. W pewnym momencie agresywnym zachowaniem sprawił, że jeden z nich upadł na ziemię. W końcu udało się złapać mężczyznę i wyprowadzić z murawy. Na tę chwilę sędzia przerwał mecz, a decyzją UEFA moment ten nie został transmitowany. Widzowie usłyszeli tylko komentarze komentatorów. Jak się jednak okazuje, incydent ten został zarejestrowany przez jednego z kibiców i udostępniony w sieci. Sami zobaczcie!