Eurowizja 2021: Wybór Brzozowskiego to nie przypadek! Prawda wyszła na jaw!

14 marca 2021
Przez: : J.J

Od paru tygodni nie milkną echa dotyczące Eurowizji 2021 i kandydatów, którzy pragnęli
reprezentować nasz kraj. Wybór padł na Rafała Brzozowskiego. Przypadek? Nic bardziej mylnego! Zobaczcie, dlaczego to Rafał w tym roku zaprezentuje Polskę!

Konkurs Eurowizji od lat cieszy się ogromną popularnością. Wybór kandydata za każdym razem niesie ze sobą ogromne zamieszanie. W tym roku dało się to odczuć szczególnie i choć decyzja już zapadła w sieci nadal nie opadły emocje w tym związane.

Szemplińska i Brzozowski – kandydaci na Eurowizję 2021

Przypominamy – w roku ubiegłym Alicja Szemplińska, która wygrała „The Voice of Poland” powtórzyła swój wielki sukces zwyciężając specjalne wydanie „Szansy na sukces”, które zagwarantowało jej reprezentacje naszego kraju podczas Konkursu Eurowizji. Niestety ze względu na koronawirusa konkurs został odwołany a Alicja musiała uzbroić się w cierpliwość. Ku wielkiemu zdziwieniu, w tym roku zaczęto podawać kolejne nazwiska kandydatów, choć mogłoby się wydawać, że Szemplińska ma zagwarantowany wyjazd. Szczególnie głośno było o Rafale Brzozowskim.

Informacje te potwierdziły się. W ubiegły piątek w programie śniadaniowym „Pytanie na Śniadanie”. W sieci zawrzało i choć minęło kilka dni nadal emocje nie opadły. Wiele osób nie może zrozumieć, dlaczego pozbawiono Alicji takiej możliwości.

Zobacz także: Oficjalne oświadczenie Szemplińskiej w związku z Eurowizją 2021.

Dlaczego Brzozowski został wybrany reprezentantem Polski na Eurowizji 2021?

Choć pytanie to pozostawało bez odpowiedzi portal „Plotek” dotarł do źródła, które tłumaczy skąd taka decyzja. Jak się okazuje Rafał Brzozowski, który nie wygrał żadnego konkursu a został wybrany przez włodarzy stacji zasłużył sobie na to ze względu na wielką sympatię żony Jacka Kurskiego. Prezes TVP chciał sprawić przyjemność swojej ukochanej:

„Rafał jest ulubionym piosenkarzem żony prezesa Kurskiego, a on z miłości do niej zrobiłby wszystko. To przecież miłość jego życia pobłogosławiona przez Pana Boga w Łagiewnikach. Prezes wierzy, że Brzozowski daleko zajdzie w konkursie. Poza tym bardzo ceni Rafała za to, że jest tak lojalny, miły i układny”

Zaskoczeni?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej