Połącz się z nami

Eurowizja Junior 2021: kto będzie reprezentował Polskę? Znamy kandydatów!

Eurowizja Junior 2021

News

Eurowizja Junior 2021: kto będzie reprezentował Polskę? Znamy kandydatów!

Nie milkną kolejne doniesienia związane z reprezentantem lub reprezentantką Polski na muzycznym konkursie Eurowizja Junior 2021. Poznajcie kandydatów!

Eurowizja Junior

Eurowizja Junior to muzyczny konkurs dla dzieci w przedziale od 9 do 14 lat. Coroczny plebiscyt cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym kontynencie, szczególnie w Polsce, ponieważ nasz kraj może pochwalić się licznymi sukcesami i osiągnięciami. Przypomnijmy, że w ubiegłych edycjach dwa razy z rzędu Polska została laureatem. W 2018 roku konkurs wygrała Roksana Węgiel, występując z piosenką „Anyone I want to be”, a zaledwie rok później jej sukces powtórzyła Viki Gabor, śpiewając utwór pt. „Superhero”. Z kolei w ubiegłym roku nasz kraj reprezentowała Ala Tracz.

Przypominamy, że tegoroczny konkurs odbędzie się już 19 grudnia w Paryżu.

Zobacz także: Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2020 oskarżona o playback – odpowiedziała na zarzuty!

Kto będzie reprezentował Polskę?

Początkowo informacje związane z udziałem Polski na Eurowizji nie były jednoznacznie potwierdzone. Mimo wielu kontrowersji i licznych niedomówień potwierdzono udział naszego kraju w muzycznym konkursie. Zapewne wielu z was jest ciekawych, kto stanie się reprezentantem Polski i na scenie w Paryżu wykona utwór promujący nasz kraj.

Jak się okazuje, w tym roku po raz kolejny zadecydowano, aby reprezentant kraju został wybrany za pośrednictwem programu Szansa na sukces. Za nami trzy odcinki, których zwycięzcami zostali: Marysia Stachera, Miłosz Świetlik Skierski oraz Sara Egwu-James. Jedno z nich już w grudniu wybierze się do Paryża, by wystąpić na Eurowizji.

Kto ostatecznie wystąpi na Eurowizji? Tego dowiemy się już 26 września, podczas finału na żywo. O zwycięzcy zadecydują nie tylko jurorzy, ale również widzowie, którzy za pośrednictwem wiadomości SMS będą mogli głosować na swojego faworyta lub faworytkę.

Planujecie oglądać Eurowizję Junior?

źródło: eurowizja.org, Instagram Eurowizji Junior

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry