Eurowizja Junior 2023: Jak głosować na Maję Krzyżewską?

20 listopada 2023
Przez: : M.J

Eurowizja Junior 2023 zbliża się wielkimi krokami. Polscy fani mają okazję wesprzeć 13-letnią Maję Krzyżewską, która będzie reprezentować Polskę na tym prestiżowym konkursie muzycznym. Maja została wybrana podczas dwuetapowych eliminacji, gdzie pięcioro utalentowanych wokalistów rywalizowało o szansę reprezentowania kraju.

Eliminacje do Eurowizji Junior 2023

W pierwszym etapie finału uczestnicy wykonali losowo przydzielone piosenki, a w drugim – już przygotowane specjalnie na Eurowizję Junior 2023. Maja Krzyżewska, razem z Leonem Ołkiem, zakwalifikowali się do ostatniego etapu, gdzie telewidzowie mieli decydujący głos poprzez wysyłanie SMS-ów. Ich interpretacja utworu “I Just Need a Friend” zdobyła uznanie jury w składzie Daria Barycka z TVP, reżyser Konrad Smuga i przewodniczący jury Grzegorz Urban.

ZOBACZ TAKŻE: Maja Krzyżewska: [wiek, kariera, Eurowizja Junior 2023, Instagram]

Jak głosować na Eurowizji Junior 2023?

Aby wesprzeć Maję Krzyżewską podczas Eurowizji Junior 2023, polscy fani mogą oddać swoje głosy poprzez stronę vote.junioreurovision.tv. Warto jednak pamiętać, że głos będzie ważny tylko wtedy, gdy oddamy go również na co najmniej dwóch innych uczestników konkursu.

To istotne zmiany, w odróżnieniu od dorosłej wersji Eurowizji, gdzie można głosować tylko na jednego reprezentanta.

Piosenka Polski na Eurowizji Junior 2023

Maja Krzyżewska zdobyła uznanie już przed samym konkursem. Sam Marek Sierocki, dziennikarz muzyczny, wskazał na chwytliwość i wartościowy tekst jej piosenki. Tekst “I Just Need a Friend” napisany przez twórców hitów takich jak “Superhero” dla Viki Gabor, porusza tematy uniwersalne i wywołuje pozytywne emocje.

Polska ma już swoje sukcesy w Eurowizji Junior z Roksaną Węgiel i Viki Gabor na czele. Teraz fani z niecierpliwością czekają na występ Mai Krzyżewskiej, mając nadzieję na kolejny triumf dla Polski.

Transmisja konkursu będzie dostępna na antenie TVP1 o godzinie 16:00 – 26 listopada 2023 roku. To wyjątkowa okazja, by wspólnie kibicować i wesprzeć utalentowaną polską reprezentantkę na międzynarodowej scenie muzycznej.

Źródło: vote.junioreurovision.tv / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej