Maja Krzyżewska: [wiek, kariera, Eurowizja Junior 2023, Instagram]

22 września 2023
Przez: : K.M.

Maja to jedna z pięciu finalistów programu Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2023, którzy zawalczą o bilet do Francji. Sprawdźcie szczegółowe informacje na temat tej młodej artystki.

Maja Krzyżewska: wiek

Maja to niezwykle utalentowana 12-latka, która pochodzi z Podlasia. Dziewczynka uczęszcza na zajęcia w Suwalskim Ośrodku Kultury, gdzie śpiewa w zespole Świetlik, a oprócz muzyki fascynuje się również ćwiczeniami na szarfie akrobatycznej i podróżami.

Maja Krzyżewska: kariera

12-latkę mieliśmy okazję podziwiać w szóstej edycji programu The Voice Kids, gdzie podczas Przesłuchań w ciemno wykonała utwór Marcina Maciejczaka – Jak gdyby nic. Jej występ skradł serca jurorów, odwrócili się Tomson i Baron oraz Cleo. Ostatecznie Maja wybrała drużynę wokalistki. Niestety, nie wygrała programu, ale nie zrezygnowała ze swojej pasji.

Zobacz także: Niesamowity finał The Voice Kids 6!

Maja Krzyżewska: Eurowizja Junior 2023

W niedzielę 17 września na antenie TVP2 wyemitowany został trzeci odcinek półfinałowy, który wyłonił ostatniego wokalistę walczącego o bilet na Eurowizję Junior 2023. Jest nią oczywiście Maja Krzyżewska, która wystąpiła z utworem Adele Set Fire To The Rain. Do finału zakwalifikowali się również Leon Olek, Daria Malicka, Filip Robak i Gracjana Górka.

To właśnie oni zawalczą o możliwość reprezentacji naszego kraju podczas Eurowizji dla dzieci w Nicei. Nieoficjalnie Telewizja Polska zdradziła, że finałowe starcie będzie dwuetapowe. W pierwszej części artyści wykonają covery i ocenieni zostaną przez jury i telewidzów. Następnie, w tzw. Superfinale dwie osoby zaprezentują oryginalne piosenki, stworzone specjalnie na potrzeby Eurowizji Junior, a zwycięzcę wybiorą telewidzowie.

To wszystko już w niedzielę 24 września o godzinie 15:10TVP2!

Maja Krzyżewska: Instagram

Na tę chwilę nie mamy informacji, aby Maja prowadziła swój profil na portalu Instagram.

Źródło: Instgram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej