Ewa Błachnio: [wiek, mąż, kariera, Instagram]

5 marca 2022
Przez: : J.J

Ewa Błachnio to jedna z najpopularniejszych artystek kabaretowych w naszym kraju. Jeśli jesteście ciekawi większej ilości informacji na temat jej życia prywatnego oraz zawodowego zachęcamy do przeczytania poniższego artykułu.

Ewa Błachnio: wiek

Ewa przyszła na świat 31 grudnia 1984 roku co oznacza, że w 2022 roku skończy 38 lat. Z wykształcenia jest absolwentką studiów w zakresie politologii i dziennikarstwa. W 2014 roku obecna artystka kabaretowa zdała eksternistyczny egzamin na aktora dramatu przed komisją egzaminacyjną ZASP.

Pasją Błachnio są motocykle.

Nie wiadomo czy serce Ewy jest zajęte. Na próżno szukać informacji na temat życia uczuciowego artystki w mediach społecznościowych.

Ewa Błachnio: kariera

Ewa jest artystką kabaretową, która swoją aktywność zawodową rozpoczęła w 2000 roku, mając zaledwie 16 lat. W latach 2000-2018 był jedną z członkini Kabaretu Limo założonego przez Abelarda Gizę, po tym współpracowała z Łukaszem Kaczmarczykiem, który wcześniej związany był z Kabaretem Młodych Panów oraz działa indywidualnie.

Rozpoznawalność sprawiła, że została zaproszona do programu Dancing with the Starts.Taniec z gwiazdami, który emitowany był wówczas na kanale Polsatu. Ewa otrzymała tanecznego partnera – Jacka Jeschke, z którym zajęła wysokie 5 miejsce.

Ewę Błachnio możecie kojarzyć również z audycji w radiu RMF FM – Poliż temat. Współtowarzyszyli jej Robert Korólczyk oraz Mariusz Kałamaga.

Zobacz także: Wszystko na temat Roberta Korólczyka

Ponadto prowadziła wiele masowych imprez m.in.: Polsat Sopot SuperHit Festiwal, Sylwester z Dwójką czy Telekamery.

Mało kto wie, że artystka kabaretowa wystąpiła w dwóch filmach. Pierwszy z nich nosił tytuł W stepie szerokim w 2007 roku – była to jedynie rola epizodyczna oraz w 2012 jako Lucyna, dziewczyna Marka w filmie Swing.

Artystka kabaretowa Błachnio
Ewa Błachnio

Ewa Błachnio: Instagram

Ewę znajdziecie na portalu Instagram pod nazwą @ewkablachnio. Profil artystki śledzi blisko 30 tysięcy widzów. Ewa dzieli się z obserwującymi ją osobami przeróżnymi wpisami. Pokazuje zarówno fotki i nagrania z różnych występów oraz fragmenty swojego życia codziennego.

Źródło: Instagram Ewy Błachnio

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej