Ewa Chodakowska zdradziła swój tajny projekt! Trenerka nie przestaje zaskakiwać

5 października 2021
Przez: : J.J

Ewa Chodakowska zdradziła na swoim Instagramie, nad czym pracuje od dłuższego czasu. Ku zaskoczeniu nie jest to kolejny plan treningowy, zbilansowana dieta czy nowy produkt opatrzony jej nazwiskiem. O czym mowa? Przekonajcie się!

Kilka słów o Ewie Chodakowskiej

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych trenerek w naszym kraju. Na swoim koncie ma wiele planów treningowych i zbilansowanych diet, które pomagają ludziom zgubić zbędne kilogramy. Dodatkowo na sklepowych półkach znajdziecie jej zdrowe przekąski oraz kosmetyki opatrzone jej nazwiskiem. Lata aktywności zawodowej sprawiły, że obserwuje ją ogromne grono fanów.

Internauci, którzy śledzą profil Ewy Chodakowskiej w sieci dostają tam pokaźną dawkę motywacji. Chodakowska praktycznie co dnia zachęca swoich obserwatorów do zdrowego stylu życia i udowadnia, że dieta wcale nie musi być katorgą.

Na Instagramie Ewy zobaczyć możemy również namiastkę jej życie prywatnego oraz inne zawodowe projekty.

https://www.instagram.com/p/CUUukhII7Hd/

Zobacz także: Ewa Chodakowska pokazała swoje niedoskonałości

Nowy interes Chodakowskiej

Jak się okazuje, Ewa nie zwalnia tempa i wciąż inwestuje zarobione przez siebie pieniądze. Jak się okazuje, tym razem nie jest to nic związengo ze sportem i odżywianiem. Trenerka na swoim Instagramie zdradziła swój tajemniczy projekt, o którym nie mówiła nigdy wcześniej.

Ewa i jej mąż zdecydowali się zbudować osiedle na sprzedaż. Jak wiadomo, Ewa lubi inwestować w nieruchomości, a w Grecji i Warszawie ma już swoje własne mieszkania. Tym razem jednak postanowiła zbudować osiedle w swojej rodzinnej miejscowości – Sanoku.

Osiedle Ewy Chodakowskiej
Osiedle, które buduje Ewa Chodakowska

Trenerka pęka z dumy. Na swoim Instagramie pokazała kilka zdjęć i filmik, przy których przyznała:

“Wiele razy jestem pytana w co inwestuje.. To żadna tajemnica 🤷‍♀️ Zawsze inwestujemy z moim mężem W ROZWÓJ naszych FIRM oraz w nieruchomości.. w Grecji .. w Warszawie .. i jasna sprawa W MOIM RODZINNYM MIEŚCIE w Sanoku ♥️ Jako dumna Sanoczanka mega jaram się tym projektem.. Trzymajcie kciuki bo to dopiero początek ♥️♥️♥️ #osiedlechoda 😅😅😅”

https://www.instagram.com/p/CUm-a6PIGJm/

Spodziewaliście się?

Źródło: Instagram Ewy Chodakowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej