Ewa Chodakowska pokazała swoje niedoskonałości – dodała pewności siebie kobietom?

24 września 2021
Przez: : MC

Ewa Chodakowska zamieściła na swoim Instagramie odważny post, w którym pokazała swoje niedoskonałości. Opublikowała zdjęcia blizn, a także podzieliła się swoją historią.

https://www.instagram.com/p/CS9iOmcMEjd/

Kilka słów o Ewie

Ewa Chodakowska jest jedną z najpopularniejszych Polek, która działa w branży fitness. Blogerka, a także trenerka personalna może pochwalić się licznymi osiągnięciami oraz ogromną rzeszą fanów. Od wielu lat utrzymuje stabilne i czołowe miejsce w polskim show-biznesie. Pomogła już wielu osobom i w dalszym ciągu namawia ludzi do zmiany swojego życia na lepsze oraz zadbanie o siebie, m.in. poprzez uprawianie sportu.

Warto również wspomnieć, że Ewa prężnie się rozwija i działa w wielu branżach. Jest bowiem właścicielką marki kosmetycznej Be Bio, a także prowadzi cykliczne warsztaty fitness Be Active Tour. Ponadto swego czasu prowadziła swój własny program telewizyjny, emitowany na stacji Kuchnia +. Ewa wystąpiła również w roli jurorki w programie Dance Dance Dance.

Zobacz także: Ewa Chodakowska zdradziła swoją wagę

https://www.instagram.com/p/CTeRrYpIsgE/

Ewa Chodakowska pokazała swoje niedoskonałości

Ewa niezwykle aktywnie działa w mediach społeczności, a na samym Instagramie zgromadziła prawie 2 miliony obserwatorów. Gwiazda publikuje na swoim profilu posty związane z jej życiem, jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami, a przede wszystkim regularnie motywuje ich do walki o lepsze jutro.

Tym razem Ewa zdecydowała się na niezwykle odważny w post, w którym pokazała swoje niedoskonałości. Pojawiły się zdjęcia blizn, a także zbliżenie na naturalną twarz, bez żadnych filtrów.

“Kocie paski na udach.. Zarys mięśni.. Piegi.. WSZYSTKO KOCHAM I AKCEPTUJE.. to wszystko jest moje .. najbliższe .. i wyjątkowe .. bo inne .. Cała jestem SELFLOVE! Wiesz dlaczego? Bo każdego dnia, troszczę się o siebie najlepiej jak potrafię.. (…) Nie PERFECT ..PERFECT to iluzja.. utopia.. niedościgniony SURREAL, który do szczęścia nie jest mi potrzebny.. KAŻDA Z NAS JEST CUDEM!” – czytamy w poście Ewy.

https://www.instagram.com/p/CULHUZ1MD6J/?utm_medium=copy_link
Ewa Chodakowska pokazała blizny na nogach
Ewa pokazała rozstępy na udach
Blizna na twarzy Ewy Chodakowskiej

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych internautek:

“Każda z Nas jest cudem ❤️❤️❤️❤️Pięknie napisane, uwielbiam za całokształt”

“Bardzo ci dziękuję za ten wpis❤️”

“Najlepszy wpis jaki tutaj przeczytałam”

“Dziękuję ❤️ uwielbiam Cię za autentyczność ❤️ że jesteś taka prawdziwa! ❤️ Każda z nas jest wyjątkowa! ❤️” – czytamy w komentarzach.

A jak Wam spodobał się wpis Ewy?

źródło: Instagram Ewy Chodakowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej