Połącz się z nami

Ewa Chodakowska podarowała tacie wyjątkowy prezent. Taka córka to skarb!

Z życia gwiazd

Ewa Chodakowska podarowała tacie wyjątkowy prezent. Taka córka to skarb!

Trenerka postanowiła zrobić swojej najbliżej rodzinie ogromną niespodziankę! Ewa Chodakowska podarowała tacie wyjątkowy prezent. Fanki gwiazdy bardzo się wzruszyły jej wielkim sercem. Sprawdźcie, co takiego wyjątkowego zrobiła Ewa dla swojego ojca!

Mimo choroby, z którą od lat zmaga się jej tato, jak przyznaje sama trenerka, jest bardzo pogodnym człowiekiem. Ewa znana jest ze swojego wielkiego serca. Teraz córka postanowiła zrobić wyjątkowy prezent swojemu tacie i podarowała mu wymarzone auto!

Ewa i rodzina!

Ewa Chodakowska to, co osiągnęła, zawdzięcza jedynie sobie i ciężkiej pracy. Gwiazda od pewnego znajduje się w rankingach najbogatszych Polek. Mimo ogromnego sukcesu i pieniędzy, które zarabia, nigdy nie zapominała o swoich najbliższych, a także o ludziach w potrzebie. Chętnie angażuje się w liczne akcje charytatywne i namawia do tego swoich licznych obserwatorów.

View this post on Instagram

Dziś Kasia ze @szlachetnapaczka mówi do mnie: „Odbieram telefon od osoby analizującej ruch na naszej stronie www.szlachetnapaczka.pl i dostaje pytanie: NA JAKIM KANALE TV JESTEŚMY? Co się dzieje? .. Nie nie – odpowiadam – nie jesteśmy w tv.. Jesteśmy u Chodakowskiej na Facebooku i Instagramie.. przed chwila wrzuciła posty” 🥳🥳🥳 Dziewczyny❣️ Jestem jestem zakochana po uszy w społeczności, którą na przestrzeni lat pracy zebrałam wokół siebie.. NIE MA TU MIEJSCA NA ZNIECZULICE.. na obojętność .. Jest tylko SERCE i POMOCNA DŁOŃ ❤️❤️ Jest z Was taka dumna 🤩🤩 Dziękuje Ci, ze POMAGASZ ⭐️⭐️⭐️ SZLACHETNA PACZKA to cudowna inicjatywa! Proszę nie myśl, ze mam z tego tytułu jakieś benefit 🤔 Ja sama przyłączyłam się do szlachetnej paczki wybierając 4 rodziny i robiąc dla nich paczki.. dwie rodziny z Sanoka ❣️ i dwie z Leska ❣️ Kolejno zadzwoniłam po swoje ELFY i już dziś od rana pakowaliśmy razem prezenty 🎁 Co za emocje ❤️❤️❤️ śmiech i łzy wzruszenia.. Babeczki .. Z mojej strony to kropla pomocy💧 ale z takich właśnie kropel składają się NAJWIĘKSZE OCEANY WSPARCIA ❤️ Już wiem, ze to tylko początek moich działań dla Szlachetnej Paczki 🙏🏻 Pomagać planuje cały rok.. nie tylko w okresie wzmożonej, przedświątecznej mobilizacji.. Te rodziny TRZEBA WSPIERAĆ! Dzielenie się tym co mamy, powinno być dla nas czymś naturalnym.. ba! powinno być naszym obowiązkiem.. Jeśli masz dach nad głową, ciepły kąt, pełną lodówkę, to wiedz, ze jesteś szczęściarą ❣️❣️ Jeśli wciąż narzekasz na niesprawiedliwości, idź pomóż tym, którzy mają realny powód do płaczu.. Wpadaj na www.szlachetnapaczka.pl i pomagaj ❣️❣️❣️ DAWAJ PRZYKŁAD ❤️

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Trenerka jakiś czas temu zmagała się z mocnym hejtem ze strony internautów, którzy zarzucali jej epatowanie idealnym życiem. To właśnie wtedy Ewa przyznała, że zmaga się z problemami, jak każdy inny człowiek. Zdradziła wówczas, że jej tato walczy z ciężką chorobą od ponad 20 lat, a mama przeżyła nawet śmierć kliniczna. Nigdy nie chciała wyciągnąć tego, aby zbudzać litość, ale chciała zaznaczyć, że od zawsze wspiera rodzinę. Od kiedy ma możliwość nie tylko dobrym słowem!

Ewa Chodakowska podarowała tacie wyjątkowy prezent!

Gwiazda po raz kolejny pokazała swoje ogromne serce i wsparcie dla rodziny! Tym razem postanowiła zrobić tacie wielką niespodziankę i podjechała pod jego dom wymarzonym, luksusowym autem! Zobaczcie ich szczęśliwe miny!

„Wprawdzie mojemu Tatkowi do szczęścia brakuje tylko zdrowia, ale kiedy podjechałam pod dom rodzinny, wymarzonym samochodem Taty ❤️ ZNIKNĘŁY na chwile JEGO OCZY… moje tez… zawsze tak mamy, kiedy uśmiechamy się z całych sił ❤️ „MIEĆ” ma tylko sens, kiedy POTRAFISZ SIĘ TYM DZIELIĆ z innymi”

Ewa dodała, że nie zawsze prezenty materialne są najważniejsze, czasem wystarczy zwykła obecność drugiej osoby! Przy licznym paśmie sukcesów trenerką nigdy nie zapomniała o najważniejszych osobach w jej życiu!

„Jeśli idziesz na samą górę, upewnij się, że nie zapominasz po drodze o tych NAJWAŻNIEJSZYCH .. Urzędowanie na szczycie w POJEDYNKĘ, może okazać się wyjątkowo SMUTNE .. I nie zrozum mnie źle… tu najmniej chodzi o robienie prezentów materialnych.. CZASEM ZEYKŁE: CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIC .. to najpiękniejszy prezent”

Fanki, które na co dzień śledzą profil Ewy, nie potrafiły ukryć wzruszenia wielkim sercem Ewy!

„Nawet mi zniknęły oczy i zaszły łzami 😭❤️ szerokich dróg dla Taty, a na Ciebie jest mi brak słów Aniołku ❤️”

Czy tak jak my uważacie, że taka córka to prawdziwy skarb?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry