Ewa Chodakowska podle wykorzystana! Skończy się w sądzie!

3 czerwca 2019
Przez: : M.J

Ewa Chodakowska to jedna z najbardziej znanych trenerek fitness w naszym kraju. Jej konta w social mediach obserwuje ponad milion osób, a ona codziennie dostarcza swoim fanom dawkę ogromnej motywacji. Jej produkty za każdym razem rozchodzą się w ekspresowym tempie. Teraz ktoś postanowił wykorzystać jej wizerunek i wykorzystał to w perfidny sposób! Zobaczcie!

Ewa Chodakowska została wykorzystana

Ewa Chodakowska wciąż jest na top liście polskich trenerek fitness. Na co dzień motywuje kobiety. Na jej profilu w mediach społecznościowych co chwilę można przeczytać, wrzucone przez nią posty na temat zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej. Chodakowska podpowiada jak zmienić swoje ciało bez wydawania pieniędzy na siłownię. Jej praktycznie wszystkie treningi można wykonywać w domowym zaciszu. Trenerka ma na swoim koncie nie tylko filmy z programami treningowymi, ale jest ona również właścicielką dietetycznego cateringu, jak i masy różnych produktów, które są zdrowe, lecz pomagają w walce z nadprogramowymi kilogramami.

Zobacz także: Ile waży Ewa Chodakowska?

Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska.

W internecie jest całe mnóstwo produktów, które mają w cudowny sposób bez nadmiernego wysiłku pomóc w odchudzaniu. I właśnie do reklamy jednego z nich, ktoś postanowił wykorzystać twarz trenerki, która rzekomo poleca ten produkt, a dodatkowo, jak możemy przeczytać, sama Ewa go stosuje i dzięki temu jest posiadaczką idealnej figury!

“Jest to naturalny koncentrat roślinny, wzbogacony o cenny kompleks witamin i minerałów. Dzięki regularnemu stosowaniu tych kropli nie tylko straciłam na wadze, ale czuje się znacznie lepiej. Efekt kropli jest szokujący… Zawiera specjalne substancje spalające tłuszcz i składniki, które tłumią głód przez kilka godzin…”– tak został opisany środek na odchudzanie, który niby poleca Chodakowska.

Komentarz Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska nie zamierzała przemilczeć tej sprawy i od razu ostrzegła swoje fanki o tak perfidnym wykorzystaniu jej wizerunku. W swoim obszernym wpisie ostrzegła przed tego typu środkami, które nie tylko zagrażają zdrowie, ale nawet mogą doprowadzić do śmierci. Trenerka o całej sprawie poinformowała już swojego prawnika i podjęła kroki, aby w przyszłości produkty niewiadomego pochodzenia nie podpisywały się jej wizerunkiem.

Pod wpisem Chodakowskiej pojawiło się kilka komentarzy od jej znanych koleżanek:

“A jednak! Tak wlasnie myślałam że to musi byc oszustwo. Że tez nie ma nich kary”– napisała aktorka Tamara Arciuch.

“Ludzie są podli … jakiś czas temu mialam taka sama sytuacje … 🙁 “– napisała Asia Opozda.

Osoby publiczne co chwilę muszą zmagają się z tym, że ich twarz bywa wykorzystana do reklamy produktów, o których tak naprawdę nie mają pojęcia. Jak możemy zauważyć, za każdym razem koło takich kłamstw nie przechodzą obojętnie. Informują o tym opinię publiczną, a całą sprawę kierują do sądu!

My mamy nadzieję, że Wy nie daliście się nabrać!

Źródło: Instagram Ewy Chodakowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej