Ewa Chodakowska pokazała pośladki. Wzbudziła oburzenie fana!

3 października 2019
Przez: : W.M.

Trenerka lubi zainteresowanie jakie wzbudza jej obecność w social-mediach. Tym razem Ewa Chodakowska odsłoniła pośladki, a konkretnie zareklamowała program treningowy. Zdajecie wywołało jednak zażenowanie pewnego internauty.

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska to niewątpliwie autorytet w dziedzinie fitnessu w Polsce. Swoim zaangażowaniem i autentycznością, sprawiła że pokochały ją miliony kobiet. Dzięki trenerce nasze rodaczki tłumnie zaczęły ćwiczyć w zaciszu swoich domów, wykupując treningi jakie specjalnie dla nich przygotowuje Ewa.

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska odsłoniła pośladki

Tym razem Ewa zapowiedziała program skupiający ma się na ćwiczeniach pośladków, który opatrzyła zdjęciem…swojej pupy. Chociaż post wywołał ogólny zachwyt, bo nie sposób się nie zgodzić, że wyćwiczone pośladki Ewy robią wrażenie, znalazł się fan który poczuł się tym zażenowany.

(…)pojawiło się u mnie ZA-ŻE-NO-WA-NIE – napisał „fan” – Powiem szczerze, że nie przekonują mnie zdjęcia kobiet (tym bardziej mężatek), na których świecą TYŁKIEM czy też CYCKAMI. Sama też sobie odpowiedz, czy chciałabyś mieć faceta, który “ślini się” na widok obcego tyłka czy też piersi. Są moim zdaniem rzeczy/widoki, które powinny być zarezerwowane tylko dla swojego partnera – ale to moja opinia.

Ewa Chodakowska

Trenerka wszystkich Polek nie mogła przejść obojętnie wobec takiej krytyki i swoim stylu odpowiedziała co myśli o jego uwadze.

„Piekarz pokazuje swoje bochenki, projektant mody swoje kreacje… – zaczęła metaforycznie. – Mnie nie pozostaje nic innego jak pokazać tyłek. Sorry! Tak chodzę po plaży, tak widzą mnie na wakacjach tysiące ludzi. Jeśli ciało w bikini Cię razi, to proponuję obciąć neta.” – odpowiedziała

Chociaż komentarz jej obserwatora z pewnością był kąśliwy, to post wzbudził zdecydowanie więcej pozytywnych emocji. W końcu celem tego była motywacja, aby nie tylko Ewa mogła cieszyć się tak pięknie wyrzeźbionymi pośladkami. To, że Ewa Chodakowska pokazała pośladki, z pewnością niejedną z jej obserwatorek zachęciło do zakupu programu treningowego. W końcu reklama dźwignią handlu, o czym Ewa świetnie już wie.

Zobacz także: Ewa Chodakowska otworzyła się na temat macierzyństwa.

Jakie jest Wasze zdanie na temat wstawiania tak odważnych zdjęć? Czy faktycznie gwiazdy nie powinny upubliczniać takich ujęć? My jednego jesteśmy niemal pewni. To nie pierwsze i nie ostatnie tego typu posty w sieci.

źródło: Instagram Ewa Chodakowska

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej