Ewa Chodakowska szczerze o macierzyństwie: “latami staram się o dziecko, którego nie mogę mieć”!

31 maja 2020
Przez: : MC

Ewa Chodakowska szczerze opowiedziała o macierzyństwie. Okazuje się, że trenerka na co dzień często spotyka się z pytaniami na ten temat. Postanowiła na nie odpowiedzieć.

Kariera

Ewa Chodakowska urodziła się w 1982 roku w Sanoku. Jest trenerką fitness, trenerką personalną, blogerką, prezenterką telewizyjną i osobowością medialną. Swój blog wielokrotnie promowała w programach śniadaniowych. Dodatkowo, dziennikarze programu Uwaga! uznali Chodakowską za polską królową fitnessu. Natomiast Gazeta Wyborcza w 2015 roku umieściła ją w top 50 najbardziej wpływowych Polek, na 3. miejscu w kategorii Show Business, Styl Życia, Sport. Jest redaktorką naczelną Be Active. Dietetyka & Fitness. Wydała 18 DVD z planami treningowymi.

Zobacz także: Waga Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska szczerze o macierzyństwie

Na samym początku warto wspomnieć, że Ewa Chodakowska jest w związku małżeńskim od blisko 7 lat. Swojego męża poznała podczas pobytu w Grecji, gdzie tak naprawdę odkryła świat fitnessu. Trenerka bardzo często dzieli się w social mediach wspólnych zdjęciami z partnerem.

Jakiś czas temu Ewa udzieliła wywiadu Magdzie Mołek. Kobiety poruszyły wówczas temat macierzyństwa. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ. Okazuje się jednak, że temat wciąż jest bardzo aktualny, a wielu obserwatorów Ewy ciekawi ten temat.

Zobacz także: Fan zaatakował Chodakowską za pokazywanie pośladków. Jej reakcja?

Trenerka na co dzień spotyka się z wieloma negatywnymi komentarzami na swój temat. Niestety jest to wpisane w bycie osobą publiczną. Niestety wiele z nich dotyczy posiadania dziecka. Mimo, że Ewa jest spełniona zawodowo i jest w szczęśliwym związku, ludzie zarzucają jej brak dzieci. Ewa Chodakowska szczerze opowiedziała o macierzyństwie.

“Co chwila dostaję bęcki za to, że nie jestem mamą. Wiele osób próbuje mi dać do zrozumienia, ze jestem niekompletna, że jestem niewystarczająca. Hmm… Swoich dzieciaków nie mam, ale pożyczam te od siostry i kocham, kocham nad życie” – napisała na Instagramie Ewa.

“To nie tak Kochane, że latami staram się o dziecko którego nie mogę mieć. To jak wygląda moje życie, jest moim świadomym wyborem. (…) Nie wyobrażam sobie, jak się czuje kobieta, która dzieci mieć nie może, a bardzo pragnie… i zderza się z takimi tekstami. Bardzo niesprawiedliwe i na pewno bardzo przykre” – wyznała.

Trudno nie zgodzić się z Ewą. Co o tym myślicie?

źródło: Instagram Be Bio Cosmetics, Instagram Ewy Chodakowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej