Połącz się z nami

Ewa Chodakowska zdradziła swój sekret na udany związek

Z życia gwiazd

Ewa Chodakowska zdradziła swój sekret na udany związek

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis są szczęśliwym małżeństwem już prawie od 7 lat. Trenerka często publikuje zdjęciami ze swoim ukochanym, a tym razem dodatkowo zdradziła sekret na udany związek.

Ewa Chodakowska urodziła się w 1982 roku w Sanoku. Jest trenerką fitness oraz trenerką personalną specjalizującą się w treningu funkcjonalnym i HIIT, czyli High Intensity Interval Training. Ponadto jest blogerką, prezenterką telewizyjną i osobowością medialną.

Swój blog wielokrotnie promowała w programach śniadaniowych. Dodatkowo, dziennikarze programu „Uwaga!” uznali Chodakowską za „polską królową fitnessu”. Natomiast „Gazeta Wyborcza” w 2015 roku umieściła ją w top 50 najbardziej wpływowych Polek, na 3. miejscu w kategorii „Show Business, Styl Życia, Sport”. Jest redaktorką naczelną „Be Active. Dietetyka & Fitness”, a ponadto wydała 18 DVD z planami treningowymi. Ponadto prowadzi programy i pisze książki.

View this post on Instagram

WDZIĘCZNOŚĆ to moje źródło siły i chęci do działania.. Każda z nas jest w stanie wskazać osobę, której życie zdaje się być LEPSZE.. LŻEJSZE.. ŁATWIEJSZE.. CIEKAWSZE.. Każda z nas bez wyjątku.. Uwierz mi.. ta osoba, z którą chciałabyś się zamienić miejscami, tez niejednokrotnie wzdycha do lepszego życia.. Pomyślałaś, ze ktoś może stać z boku i patrząc na Twoje życie myśli: „chciałabym być na jej miejscu.. tej to dobrze…..” KOCHANIE❣️ DOCEŃ to co jest, doceń to jak jest.. nie ścigaj całe życie czegoś, czego nie masz, w poczuciu niesprawiedliwości.. Jeśli chcesz od życia więcej, PRACUJ NA TO, ale po drodze ZAUWAŻAJ TEŻ TO CO JUŻ MASZ.. to co dotychczas osiągnęłaś ❤️ Nie chciej być przy tym NIKIM INNYM JAK SOBĄ.. Tylko tak!! Kiedyś patrzyliśmy na stromą kamienistą górę.. Podjęliśmy się wspinaczki mając w plecaku miłość, pasje, wiedzę i marzenia.. NIC NIE WYDARZYŁO SIĘ PRZEZ NOC.. Dziurawe kieszenie nie sprzyjały dynamice z jaką chcieliśmy się rozwijać.. biec.. realizować nasze plany.. Musieliśmy się uzbroić w cierpliwość.. I wytrwale, dzień po dniu robić JEDEN KROK.. Umorusani po nos.. Zmęczeni.. Zestresowani.. Byliśmy tak samo szczęśliwi jak teraz.. Bo potrafiliśmy dostrzec to co bezcenne.. MIŁOŚĆ.. Rozejrzyj się wokoło.. Jest duża szansa, ze MASZ WSZYSTKO, żeby tu i teraz poczuć się szczęśliwa.. @kavoukis LOVE YOU SO MUCH ❣️❣️❣️

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on


Sekret udanego związku według Chodakowskiej

Warto wspomnieć, że Ewa Chodakowska jest w związku małżeńskim od blisko 7 lat. Swojego męża poznała podczas pobytu w Grecji, gdzie tak naprawdę odkryła świat fitnessu. Trenerka bardzo często dzieli się w social mediach wspólnych zdjęciami z partnerem. Tym razem oprócz romantycznego zdjęcia umieściła przepis na sukces swojego związku:

„Jak TO ROBIMY? 🤔🤔🤔
A…. wrzucam taką naszą „receptę”..
Może coś podłapiesz..
A może coś dopiszesz ❤️
1. Zaczynamy i kończymy dzień razem .. CAŁUS na dzień dobry i na dobranoc..
2. Nigdy nie kładziemy się spać pokłóceni ..
3. NIE MAMY CICHYCH DNI!
4. Mówimy otwarcie o swoich pragnieniach.. o tym co nas cieszy, ale tez o tym co nas martwi – nie czekamy aż drugie się domyśli 🤷🏼‍♀️
5. Doceniamy małe rzeczy..
6. Co chwile się przytulamy..
7. Wspieramy się niezależnie od okoliczności..
8. Darzymy siebie zaufaniem! MAX!
9. Nie osądzamy się.. NIE OCENIAMY SIĘ!
10. Lubimy próbować nowych rzeczy razem.. ha! uwielbiamy RAZEM JEŚĆ!
11. Jesteśmy gotowi na kompromis..
12. Nie wyolbrzymiamy małych problemów – rozwiązujemy je.. nierzadko w podniesionej atmosferze.. ale załatwiamy temat TU I TERAZ!
13. Wybaczamy i szybko zapominamy o co poszło 😅😅😅
14. SZANUJEMY SIĘ I KOCHAMY!
15. I NAJWAŻNIEJSZE! Mój mąż ma ANIELSKĄ CIERPLIWOŚĆ DO MNIE! 🤣🤣🤣 CMOOOOOOX”

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry