Ewa Chodakowska zdradziła swój sekret na udany związek

18 lutego 2020
Przez: : MC

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis są szczęśliwym małżeństwem już prawie od 7 lat. Trenerka często publikuje zdjęciami ze swoim ukochanym, a tym razem dodatkowo zdradziła sekret na udany związek.

Ewa Chodakowska

Kim jest Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska urodziła się w 1982 roku w Sanoku. Jest trenerką fitness oraz trenerką personalną specjalizującą się w treningu funkcjonalnym i HIIT, czyli High Intensity Interval Training. Ponadto jest blogerką, prezenterką telewizyjną i osobowością medialną.

Swój blog wielokrotnie promowała w programach śniadaniowych. Dodatkowo, dziennikarze programu Uwaga! uznali Chodakowską za “polską królową fitnessu”. Natomiast Gazeta Wyborcza w 2015 roku umieściła ją w top 50 najbardziej wpływowych Polek, na 3. miejscu w kategorii “Show Business, Styl Życia, Sport”. Jest również redaktorką naczelną Be Active. Dietetyka & Fitness, a ponadto wydała 18 DVD z planami treningowymi. Prowadzi również liczne programy oraz pisze książki.

Ewa Chodakowska z partnerem

Zobacz także: Chodakowska i Siwiec w tej samej stylizacji

Sekret udanego związku według Chodakowskiej

Warto wspomnieć, że Ewa Chodakowska jest w związku małżeńskim od blisko 7 lat. Swojego męża poznała podczas pobytu w Grecji, gdzie tak naprawdę odkryła świat fitnessu. Trenerka bardzo często dzieli się w social mediach wspólnych zdjęciami z partnerem. Ich związek jest szeroko komentowany w mediach, a fani pary mocno trzymają za nich kciuki. Ewa wielokrotnie publikowała na Instagramie zdjęcia ze swoim wybrankiem. Tym jednak razem oprócz romantycznego zdjęcia umieściła przepis na sukces swojego związku:

“Jak TO ROBIMY? 🤔🤔🤔
A…. wrzucam taką naszą „receptę”..
Może coś podłapiesz..
A może coś dopiszesz ❤️
1. Zaczynamy i kończymy dzień razem .. CAŁUS na dzień dobry i na dobranoc..
2. Nigdy nie kładziemy się spać pokłóceni ..
3. NIE MAMY CICHYCH DNI!
4. Mówimy otwarcie o swoich pragnieniach.. o tym co nas cieszy, ale tez o tym co nas martwi – nie czekamy aż drugie się domyśli 🤷🏼‍♀️
5. Doceniamy małe rzeczy..
6. Co chwile się przytulamy..
7. Wspieramy się niezależnie od okoliczności..
8. Darzymy siebie zaufaniem! MAX!
9. Nie osądzamy się.. NIE OCENIAMY SIĘ!
10. Lubimy próbować nowych rzeczy razem.. ha! uwielbiamy RAZEM JEŚĆ!
11. Jesteśmy gotowi na kompromis..
12. Nie wyolbrzymiamy małych problemów – rozwiązujemy je.. nierzadko w podniesionej atmosferze.. ale załatwiamy temat TU I TERAZ!
13. Wybaczamy i szybko zapominamy o co poszło 😅😅😅
14. SZANUJEMY SIĘ I KOCHAMY!
15. I NAJWAŻNIEJSZE! Mój mąż ma ANIELSKĄ CIERPLIWOŚĆ DO MNIE! 🤣🤣🤣 CMOOOOOOX”

Spodziewaliście się?

źródło: Instagram Chodakowskaewa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej