EWA CHODAKOWSKA żyje jak w bajce! Zobaczcie jej NOWY, luksusowy dom w GRECJI!

19 lipca 2019
Przez: : J.J

Na tą wiadomość czekali wszyscy fani Ewy, to było tylko kwestią czasu kiedy EWA zdecyduje się na zakup luksusowej posesji w kochanej GRECJI. Zobaczcie to miejsce. Zwala z nóg!

https://www.instagram.com/p/Bz6FSppo14f/

Ewa od wielu lat podróżuje miedzy Polską a Grecją

Ewa Chodakowska podzielona jest między dwa światy – POLSKI i GRECKI! Choć większość czasu przebywa w swoim rodzinnym kraju często podróżuje wraz z mężem w jego rodzime strony. Niejednokrotnie trenerka wszystkich POLEK wpędzała nas w depresję, kiedy publikowała zdjęcia z egzotycznych wypraw i luksusowych hoteli. Choć zwiedziła już naprawdę wiele chyba najwięcej szczęścia daje jej powrót do stron jej męża, czyli do Grecji!

Zobacz także: Totalna metamorfoza Ewy Chodakowskiej! Jeszcze nigdy tak nie wyglądała!

https://www.instagram.com/p/Bz8T_e_oTJU/

Gwiazda dodała zdjęcia ze swojego nowego luksusowego domu!

Fani gwiazdy zapewne zastanawiali się, dlaczego Ewa sama nie postanowiła zainwestować w nieruchomość i kupić coś własnego, do czego będzie mogła wracać przy każdej wizycie w GRECJI! W końcu TO SIĘ STAŁO! Ewa i jej mąż kupili luksusowy apartament!

“Całe mnóstwo emocji ?? Od czego zacząć.. Naczęściej skupiam się na DRODZE DO CELU, nie na celu samym w sobie.. na przeciwnościach losu i rozwiązaniach jakie mogę zaproponować.. najczęściej osiągnięty cel wiąże się z uczuciem jakiegoś smutku.. pustki.. bo kończy jakąś przygodę.. ALE NIE TYM RAZEM! Ten cel NIESIE ZE SOBĄ UCZUCIE SPEŁNIENIA ❤️❤️❤️ Kiedy mówiłam, ze w tym roku muszę trochę zwolnić, mówiłam to nie bez powodu.. 9 lat temu, mieszkając z Lelo w Atenach, snuliśmy wspólne plany na przyszłość.. Przy okazji nie byliśmy parą, która potrafiła odkładać ??? zarabialiśmy i wydawaliśmy.. Na nic nie brakowało, ale w kieszeni poza dziurami nic nie było.. BYŁA MIŁOŚĆ… WIELKA MIŁOŚĆ I WSPÓLNE MARZENIA.. W sezonie letnim regularnie wracając z plaży, wzdychaliśmy do najpiękniejszej dzielnicy Aten – sąsiadującej z okolicą w której mieszkaliśmy – ze słowami KIEDYŚ TU KUPIMY MIESZKANIE.. Z naszymi dziurami w kieszeni, wyznaczyliśmy nieuchwytne cele.. 8 miesięcy temu zaświeciły się nam oczy.. NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI pojawiła się oferta w naszym WYMARZONYM MIEJSCU❣️❣️❣️ ile było zachodu….uuuuuuu…. po długich bataliach MAMY TO ?????? nasz pierwszy wspólny cel.. Nasz spełniony sen.. Nasze miejsce na ziemi.. Dziękuje Ci ze jesteś częścią naszej przygody.. ze korzystasz z naszej pracy.. ze ufasz.. ze doceniasz.. ze możemy dla Ciebie tworzyć.. rosnąć w siłę na swoich oczach.. i poprzez spełnianie Twoich marzeń, spełniać tez nasze ❤️ Zabieram się za kolejny remont ???? Przesyłamy tony miłości ! KOCHAM ❣️❣️❣️#newhome #laimosvouliagmeni #athens ⭐️⭐️⭐️ #love #thatview”

https://www.instagram.com/p/BtGudLanP9I/?utm_source=ig_embed

“Fakt” dowiedział się, że 100 metrowa nieruchomość kosztowała MILION EURO! Apartament ma ogromną przestrzeń, posiada wiele luster i oczywiście SIŁOWNIE. Oprócz tego małżeństwo może na co dzień zachwycać się pięknym krajobrazem a plaża jest na wyciągnięcie…kilkudziesięciu metrów!

Widok z okna apartamentu

Ewa w swoim mieszkaniu posiada nawet siłownię!

https://www.instagram.com/p/Bzw8MfsovL_/

Zazdrościcie Ewie nowego apartamentu? Trzeba przyznać, że wygląda NIESAMOWICIE!  

Źródło: Instagram chodakowskaewa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej