Połącz się z nami

Ewa Farna po ciąży! Jak udało jej się wrócić do formy?

Ewa Farna dieta

Z życia gwiazd

Ewa Farna po ciąży! Jak udało jej się wrócić do formy?

Ewa Farna po ciąży zmieniła swoją sylwetkę. Wiele osób zastanawiało się czy to efekty diety, a może ostrych treningów. Piosenkarka zdradziła sekret swojej figury!

View this post on Instagram

A post shared by Ewa Farna (@ewa_farna93)

Kariera

Ewa Farna urodziła się 12 sierpnia 1993 roku w Trzyńcu. Jest polsko-czeską piosenkarką, autorką tekstów, producentką i prezenterką telewizyjną. Rozpoczęła swoją karierę już jako dziecko, dlatego od długiego już czasu jest postacią medialną. Artystka niezmiennie od lat cieszy się ogromną popularnością zarówno w Polsce jak i w Czechach. Piosenkarkę mogliśmy również zobaczyć w wielu programach rozrywkowych, takich jak X Factor, Idol, Bitwa na głosy czy Śpiewajmy razem. All Together Now. Mimo to, artystka ceni sobie swoją prywatność. W 2017 roku Farna wzięła ślub z Martinem Chobotem, natomiast w czerwcu 2019 roku urodziła swoje pierwsze dziecko. Para bardzo długo ukrywała informację o ciąży.

View this post on Instagram

A post shared by Ewa Farna (@ewa_farna93)

Zobacz także: Odważne zdjęcie Ewy Farnej

Ewa Farna po ciąży

Po urodzeniu dziecka, życie całkowicie się zmienia. Mimo to, Farna nie zrezygnowała z muzyki. Co ciekawe, swój pierwszy koncert zagrała już miesiąc po porodzie! Piosenkarka udowodniła, że da się połączyć macierzyństwo z karierą. Udzieliła również szczerego wywiadu o tym jak to jest być matką. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

O Ewie zrobiło się ponownie głośno, kiedy zjawiła się na premierze książki pt. Polske Slezko. Warto zauważyć, że autorem jest agent Farnej. Wówczas opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z dwoma mężczyznami. Fani artystki szybko zauważyli, że schudła. Zapytano Ewę jaki jest przepis na zmianę swojej sylwetki po ciąży. Artystka odpowiedziała:

„Dajcie mi już spokój z tą dietą! To, czy mam pięć kilogramów więcej czy mniej, to tylko kwestia lepszych lub gorszych zdjęć, a nie godzin spędzonych na siłowni.”

Ponadto, gwiazda zapewniła, że 2-miesięczna przerwa od koncertowania w Polsce wiąże się z wychowywaniem syna. Ewa Farna zapewniła również, że już niebawem powróci do koncertowania w kraju.

źródło: Instagram Ewa_farna93

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry