Połącz się z nami

Ewa Foryszewska: [wiek, Hotel Paradise, związki, Instagram]

Kim jest Ewa Foryszewska uczestniczka Love Island 3

Opisy gwiazd

Ewa Foryszewska: [wiek, Hotel Paradise, związki, Instagram]

Kolejną uczestniczką, która dołączy do grona uczestników trzeciej edycji programu Hotel Paradise jest Ewa Foryszewska. Dziewczyna może sprawić, że dotychczasowe pary nie będą czuć się tak pewnie, jak dotychczas. Jeśli jesteście ciekawi, co udało nam się ustalić na jej temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Ewa Foryszewska: wiek

Dziewczyna, jak sama przyznaje jest w podobnym wieku do pozostałych uczestników. Ma 24 lata, a z jej mediów społecznościowych dowiadujemy się, że na co dzień mieszka w Warszawie. Trzeba przyznać, że jest naprawdę atrakcyjną blondynką, która niewątpliwie nie raz zawróciła już w głowie mężczyznom. Z odcinka, gdzie pojawia się po raz pierwszy dowiadujemy się także, że jej marzeniem jest być sławną i bogatą osobą. Możemy domyślać się, że dużą radość sprawia jej taniec, ponieważ posiada także własne konto na Tik Toku.

Zobacz także: Co wiemy o Mariuszu Jurku z Hotel Paradise?

Ewa Foryszewska: Hotel Paradise

Nie da się ukryć, że sytuacja w Hotelu Paradise uległa zmianie. Ostatnie Rajskie Rozdanie i wydarzenia po nim zrobiły wrażenie nie tylko na uczestnikach, ale także telewidzach zgromadzonych przed telewizorami. Wszystko wskazuje na to, że zameldowanych w hotelu na Zanzibarze czekają kolejne roszady. Do ich grona dołączy Ewa, która niewątpliwie jest w stanie zmienić układ dotychczasowych par i sprawić, że któraś z pań trafi do pokoju przeznaczonego dla singla.

Ewa Foryszewska: związki

Na temat związków Ewy wiemy niestety jeszcze niezbyt dużo. Jednakże, już wchodząc do Hotel Paradise, wyznała, że jeden z uczestników szczególnie jest w jej typie. Mianowicie, chodzi o Krzysztofa. To właśnie z nim oraz Krystianem i Mariuszem uda się na pierwszą randkę. O tym jak przebiegnie ich spotkanie dowiemy się już niebawem na antenie TVN 7.

Ewa Foryszewska: Instagram

Nowa uczestniczka Hotelu Paradise prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwa @ewa_hotelparadise3. Aktualnie obserwuje ją niespełna 2 tysięce followersów, jednak z całą pewnością liczba ta niebawem wzrośnie.

źródło: Instagram Hotelu Paradise

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry