Ewa Krawczyk: [wiek, kim jest, mąż, dzieci]

14 kwietnia 2021
Przez: : KS

Ewa Krawczyk to małżonka niedawno zmarłej legendy polskiej muzyki – Krzysztofa Krawczyka. Wiele osób zastanawia się, ile lat ma kobieta, co wiadomo o jej związku z muzykiem oraz czym zajmuje się na co dzień. Jeśli wy także chcecie poznać odpowiedzi na te pytania, zapraszamy do lektury artykułu zamieszczonego poniżej!

Ewa Krawczyk: wiek

Ewę i Krzysztofa Krawczyka dzieliła dość duża różnica wieku. Mianowicie, kobieta przyszła na świat w 1960 roku. W związku z tym, w tym roku będzie obchodziła swoje 61. urodziny. Wiadomo także, że jest osobą głęboko wierzącą i to dzięki niej, artysta ponownie skupił się na wierze. W latach 80. podróżując autem para przeżyła groźny wypadek. Mężczyzna miał zdecydowanie mniej szczęścia, niż jego żona. Odniósł poważne obrażenia, miał zmasakrowaną twarz oraz liczne stłuczenia. Na szczęście, udało im się powrócić do zdrowia.

Ewa była trzecią żoną Krzysztofa Krawczyka

Zobacz także: Jaka była ostatnia wola Krzysztofa Krawczyka?

Ewa Krawczyk: kim jest

Nie da się ukryć, że Ewa i Krzysztof Krawczyk przez lata byli jedną z najbarwniejszych par w polskim show biznesie. Kobieta zawsze wspierała go w karierze, a także w chwilach załamania. Towarzyszyła mu niemalże podczas każdego koncertu oraz wystąpienia publicznego. Mężczyzna często dedykował jej utwory, które wykonywał na scenie.

Ewa Krawczyk: mąż

Ewa była trzecią żoną legendy polskiej muzyki. Historia ich miłości niewątpliwie zaciekawi wielu internautów. Otóż, para poznała się podczas gdy oboje przebywali w Stanach Zjednoczonych. Na swoim koncie mieli nawet rozwód, choć ich rozstanie nie trwało długo i jakiś czas później ponownie się pobrali. Artysta często podkreślał, że Ewa była miłością jego życia. Kobieta bardzo przeżyła odejście męża. Jej smutek, który można było dostrzec podczas ceremonii pogrzebowej mężczyzny złapał za serce niejedną osobę.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku

Ewa Krawczyk: dzieci

Małżeństwo nie doczekało się wspólnych dzieci. Jednakże, razem wychowywali syna artysty Krzysztofa Juniora. Ponadto, zdecydowali się na adopcję trzech córek siostry Ewy. Wszystkie z nich podkreślają, że para zapewniła im wspaniałe życie, za które są bardzo wdzięczne.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz