Pola Błasik [wiek, Zakochani po uszy, Instagram]

28 kwietnia 2021
Przez: : M.S.

Jedną z głównych bohaterek popularnego serialu Zakochani po uszy  jest Sonia, w której postać wciela się wschodząca gwiazda młodego pokolenia. Kim jest Pola Błasik? Dowiedz się więcej o serialowej Soni z Zakochanych po uszy!

Pola Błasik wiek

Według informacji podanych w sieci, aktorka urodziła się 9 lipca 1991 roku, zatem w tym roku kończy okrągłe 30 lat. Na świat przyszła w miejscowości Wieluń. Aktorka zdobyła wyższe wykształcenie na Wydziale Aktorskim Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Ukończyła tę uczelnią w 2017 roku. Jednak już we wcześniejszych latach miała okazję zadebiutować w serialu kryminalnym TVP1. W tym samym roku, na 34. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi otrzymała wyróżnienie za rolę Niny Zariecznej w Mewie oraz Orlando w spektaklu Orlando. Ponadto otrzymała nagrodę dla najlepszej studentki PWST. Podczas studiów od września 2015 roku do końca 2016 roku występowała na deskach Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu. Na początku 2017 roku dołączyła do Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Oprócz wspomnianych wyżej seriali, Błasik grała epizodyczne role również w innych produkcjach takich jak „Volta”, „Miasto Skarbów, „Lekarze na start”, Za marzenia”, Drogi wolności” oraz „Komisarz Aleks”.

Zobacz także: Kim jest Zuzanna Lit?

View this post on Instagram

A post shared by Pola Błasik (@pola_blasik)

Pola Błasik Zakochani po uszy

Od pewnego czasu możemy oglądać ją w popularnym serialu TVN7 Zakochani po uszy, gdzie wciela się w postać Sonii. Jej postać dołączyła do obsady w 2020 roku i tą rolą Pola zyskała ogromną sympatię widzów.

Pola Błasik Instagram

Aktorka „zakochanych po uszy” prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @pola_błasik, który aktualnie obserwuje blisko 23 tysiące followersów. Z całą pewnością wraz ze wzrostem popularności aktorki wzrośnie także jej liczba obserwatorów.  Z Instagrama aktorki, można dowiedzieć się, że ogromną pasja Poli oprócz aktorstwa jest również fotografia. Błasik prowadzi w social mediach osobny profil, na którym zamieszcza zdjęcie, które gwiazda robi znanym postaciom. Jej dzieła można znaleźć na profilu pod nazwą @bliskiekadry.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej