Połącz się z nami

Ewa O. przeżywa dramat po śmierci Piotra Woźniaka- Staraka! Kto ją wspiera?

Śmierć Piotra Woźniaka- Staraka

News

Ewa O. przeżywa dramat po śmierci Piotra Woźniaka- Staraka! Kto ją wspiera?

Towarzyszka Piotra Woźniaka- Staraka, Ewa O., po śmierci producenta przeżywa ogromny dramat. Dramatyczne wydarzenia wstrząsnęły kobietą, która bardzo przeżywa to, co się stało. W ciężkich chwilach wspiera ją bliska osoba.

Śmierć Piotra Woźniaka- Staraka wstrząsnęła niemal całym krajem. Dla wielu wypadek, który wydarzył się w nocy z 18 na 19 sierpnia na jeziorze Kisajno, budzi wiele niejasności. Podczas nocnej przejażdżki motorówką, producentowi towarzyszyła 27- letnia Ewa O. Kobieta stała się obiektem zainteresowania mediów, a mało kto zdaje sobie sprawę, że Ewa O. przeżywa dramat po śmierci Piotra Woźniaka Staraka!

Ewa O. to kelnerka, którą Piotr Woźniak- Starak poznał kilka godzin przed wypadkiem. Spędzając czas w jednej z restauracji wraz ze swoim przyjacielem, milioner zaproponował kelnerce, że podwiezie ją do domu swoją motorówką, gdyż ta nie miała jak wrócić do domu. Niestety podczas podwózki, producent dokonał gwałtownego skrętu, w wyniku którego oboje wypadli z motorówki. Kobiecie udało się bezpiecznie dotrzeć do brzegu, niestety Piotr utonął. Jego ciało, 5 dni po wypadku, odnaleziono w pobliżu posiadłości Staraków.

Całe te dramatyczne wydarzenie wywarły ogromny wpływ na życie kobiety towarzyszącej Piotrowi Woźniakowi- Starakowi. Ewa O. przebywała w domku na Mazurach, gdzie pilnie strzegło jej dwóch ochroniarzy, pisaliśmy u tym tutaj. Teraz niewiele wiadomo, co się dzieje z ocalałą kobietą. Jak donosi „Super Express”, w ciężkich chwilach Ewa O. jednak nie jest sama. Wspiera ją narzeczony, 30- letni Filip.

Para prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Interesują się sportami wodnymi, organizują obozy żeglarskie oraz sporo podróżują. Zakochani prowadzili również bloga. Niestety, w wyniku nieszczęśliwych wydarzeń ich życie bardzo się zmieniło. Para zrezygnowała z dotychczasowych planów, co więcej usunęli bloga oraz swoje konta w mediach społecznościowych.

Tragedia na jeziorze Kisajno mocno wpłynęła na życie tej dwójki. Oboje przeżywają teraz gehennę, z którą wciąż próbują sobie poradzić.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry