Połącz się z nami

Towarzyszka Piotra Woźniaka-Staraka ukrywa się? Ma ochroniarzy!

News

Towarzyszka Piotra Woźniaka-Staraka ukrywa się? Ma ochroniarzy!

Gdzie przebywa towarzyszka Woźniak-Staraka, która brała udział w tragicznym wypadku z biznesmenem?
Okazuje się, że kobieta usunęła się w cień i pilnuje jej dwóch ochroniarzy!

Dzisiejszy ranek był przełomowy w sprawie tragicznego zaginięcia Piotra – Woźniaka Staraka . Świat obiegła wiadomość o śmierci biznesmena i producenta filmowego!
Informowaliśmy Was o tym TUTAJ. Kraj nie może uwierzyć w całe zdarzenie, wszyscy z uporem śledzili sprawę mając nadzieję na szczęśliwy finał poszukiwań. Tak się jednak nie stało. Naród został pogrążony w żałobie. Co dzieje się z 27-latką? Podobno towarzyszka Piotra Woźniaka-Staraka ukrywa się!

Piotr Woźniak-Starak zginął w wyniku utonięcia, które poprzedziło pływanie na motorówce, po jeziorze Kisajno wraz z 27-letnią kobietą. Jeden z manewrów doprowadził do tragedii, łódka przewróciła się, a Piotr i młoda kobieta wpadli do wody. Jak już doskonale wiecie kobiecie udało się dopłynąć do brzegu o własnych siłach i poinformować służby. Piotra natomiast szukano od nocy z soboty na niedzielę do dzisiejszego poranka. Cztery doby cała Polska czekała z niecierpliwością co dzieje się z Piotrem.
Niestety jak już wspominaliśmy CIAŁO PIOTRA odnaleziono dziś rano.

Co dzieje się z 27-latką, towarzyszką Piotra Woźniaka – Staraka?

Jedyną osobą, która wie co wydarzyło się naprawdę na motorówce jest młoda towarzyszka Woźniaka-Staraka. Kim jest? Gdzie obecnie przebywa?
27-letnia kobieta jest mieszkanka Łodzi. Jak wspomina „plotek” Ewa O. bo tak nazywa się kobieta, uwielbia sporty wodne, a szczególnie żeglarstwo.
Od pewnego czasu, a dokładniej kilku sezonów letnich pracowała w restauracjach nieopodal Mazur.
27-LETNIA KOBIETA USUNĘŁA SIĘ W CIEŃ. Kobieta w wyniku tragicznego wypadku postanowiła zejść z oczu mediów i innych zainteresowanych. Jak podaje „fakt24” kobieta została przesłuchana w charakterze świadka. Następnie udała się do miejscowości niedaleko Giżycka i zaszyła się w jednym z miejscowych domków. Mieszkańcy niewielkiej miejscowości od razu zauważyli obecność Ewy O. Media obiegły wiadomość, że pilnuje ją „byczki”, a dokładniej dwaj, dobrze zbudowani ochroniarze.

View this post on Instagram

My Family 😉

A post shared by PWSAWS (@pwsas) on

Czekamy na kolejne informacje na temat Ewy O. Będziemy informować Was na bieżąco!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry