Ewa Wachowicz w nowej fryzurze – internauci pod wrażeniem!

29 czerwca 2020
Przez: : MC

Ewa Wachowicz opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w nowej fryzurze! Trzeba przyznać, że ta odsłona rzeczywiście robi wrażenie! Sprawdź, jak prezentuje się Ewa w nowym wydaniu!

Ewa Wachowicz urodziła się 19 października 1970 roku w Gorlicach. Jest polską dziennikarką, producentką i prezenterką telewizyjną. Co ciekawe, w latach 1993-1995 była również rzeczniczką prasową rządu Waldemara Pawlaka. W 1992 roku została laureatką konkursu Miss Polonia. Ponadto reprezentowała Polskę podczas Miss Świata. Otrzymała wówczas nagrodę 3. wicemiss. Zajęła również 1. miejsce podczas konkursu World Miss University.

Ewa obecnie w pełni poświęca się pasji jaką jest gotowanie. Od lat prowadzi swoje kulinarne programy m.in. Ewa gotuje czy Domowa kawiarenka. Wystąpiła nawet jako jurorka w Top Chef. Swoimi pomysłami na przepisy dzieli się również w mediach społecznościowych jak i wielu swoich książkach. Ewa aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Regularnie publikuje na nim zdjęcia i co ciekawe, obserwuje ją aż 138 tys. osób.

Ewa Wachowicz w nowej fryzurze!

Tym razem Ewa zaskoczyła swoich obserwujących najnowszym zdjęciem i pokazała się w zupełnie nowym wydaniu! Podpisała je słowami:

“Wakacyjnie! Koniec z suszarką i układaniem włosów! Niech będą jakie chcą:-)”

Okazuje się, że nowy wizerunek przypadł do gustu internautom. Naturalny look skradł ich serca, a pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Czytamy:

“Wniosek jeden, ma Pani piękne włosy. 👍 🤗😀🍀💚”

“I takie są najładniejsze pani Ewo fajnie pani wygląda🌺🙂🙂👍🙂”

“Piękny ten “nieład”. Miłych wakacji. 🍀🍀🍀😍”

“I tak jest pięknie! 😁👍🏼 Pozdrawiam serdecznie”

Co sądzicie o Ewie Wachowicz w tym wydaniu?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej