Ewa Wachowicz: [wiek, przepisy, mąż, Miss, Instagram]

7 kwietnia 2020
Przez: : KS

Ewa Wachowicz to niewątpliwie jedna z najpiękniejszych kobiet w Polsce i na świecie, co potwierdziły wybory miss, w których zdobyła czołowe miejsca. Teraz kobieta realizuje się w innej dziedzinie, jaką jest gotowanie. Co wiadomo o jej życiu prywatnym i karierze?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ewa Wachowicz (@ewawachowicz)

Ewa Wachowicz: wiek

Była miss pochodzi z Gorlic położonych w województwie małopolskim. Urodziła się 19 października 1970 roku, a więc w tym roku będzie obchodzić swoje 50. urodziny. Po ukończeniu liceum w rodzinnym mieście, na studia udała się do Krakowa na Akademię Rolniczą, gdzie ukończyła je na kierunku zarządzanie jakością.

Ewa Wachowicz: Miss

Swoją przygodę z wyborami miss zaczęła w 1992 roku. Wtedy też zdobyła tytuł Miss Polonia. Następnie, reprezentowała Polskę na konkursie Miss Świata, gdzie wybrano ją na III wicemiss. Oprócz tego, starowała w World Miss University, a tam była już bezkonkurencyjna i zajęła pierwsze miejsce.

Zobacz także: Jak wyglądała Ewa Wachowicz podczas wyborów Miss Polonia?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@ewawachowicz)

Ewa Wachowicz: przepisy

Bardzo dużą popularnością cieszą się jej przepisy w książkach kucharskich, których jest autorka. Ponadto, nie jest jej obca praca w telewizji. Była zarówno producentką programów, jak i występowała w nich osobiście. Między innymi prowadziła Ewa gotuje oraz Domową kawiarenkę. Dzieliła się tam z telewidzami sekretami doskonałych potraw i wypieków, które sama stosuje. Ponadto, wcielała się w rolę jurorki w Top Chef.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@ewawachowicz)

Ewa Wachowicz: mąż

Kobieta była związana z Przemysławem Osuchowskim, którego poznała podczas pracy w rządzie Waldemara Pawlaka. Owocem ich związku jest córka Aleksandra. Jednakże, kobieta bardzo dba o swoją prywatność i niechętnie dzieli się z nią mediami. Wiadomo jednak, że tak samo jak mama uwielbia gotować.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez(@ewawachowicz)

Ewa Wachowicz: Instagram

Swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @ewawachowicz. Na chwilę obecną jej aktywność obserwuje ponad 172 tys. użytkowników. Wachowicz zamieszcza tam liczne zdjęcia oraz relacje, które nagrywa specjalnie z myślą o swoich fanach.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@ewawachowicz)

źródło: Instagram Ewy Wachowicz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej