Ewa Wachowicz pokazała zdjęcie z czasów, kiedy zdobyła tytuł Miss Polonia ’92!

7 kwietnia 2020
Przez: : MC

Ewa Wachowicz pokazała zdjęcie z 1992 roku, kiedy została laureatką konkursu Miss Polonia. Trzeba przyznać, że fotografia robi wrażenie!

View this post on Instagram

A post shared by Ewa Wachowicz (@ewawachowicz)

Kim jest Ewa?

Ewa Wachowicz urodziła się 19 października 1970 roku w Gorlicach. Jest polską dziennikarką, producentką i prezenterką telewizyjną, która w 1992 roku została wybrana na Miss Polonia. Ukończyła Akademię Rolniczą w Krakowie na kierunku Zarządzanie jakością. Co ciekawe, w latach 1993-1995 była również rzeczniczką prasową rządu Waldemara Pawlaka.

Ewa od wielu lat poświęca się swojej pasji jaką jest gotowanie. Jest nawet autorką programów, w których występowała osobiście. Prowadziła takie programy jak Ewa gotuje czy Domowa kawiarenka. Ponadto wystąpiła jako jurorka w Top Chef. Swoimi pomysłami na przepisy dzieli się również w wielu swoich książkach. Warto również wspomnieć o Instagramie byłej Miss, który cieszy się sporą oglądalnością. Mianowicie obserwuje ją aż 122 tys. osób.

Zobacz także: Nowa fryzura Ewy Wachowicz

Ewa Wachowicz pokazała zdjęcie z czasów Miss Polonia

Na samym początku warto wspomnieć, że właśnie w 1992 roku Ewa rozpoczęła swoją karierę miss. Wówczas została laureatką konkursu Miss Polonia. Reprezentowała również nasz kraj podczas Miss Świata, gdzie otrzymała nagrodę 3. wicemiss. Zajęła również 1. miejsce podczas konkursu World Miss University. Więcej informacji na temat życia prywatnego Ewy znajdziesz TUTAJ.

Ewa na swoim Instagramie umieściła zdjęcie z czasów, kiedy wygrała konkurs Miss Polonia. W poście napisała:

“Czy też w ramach porządków i wolnego czasu przeglądacie stare zdjęcia? Ja znalazłam takie… Pamiętacie? A może nie było Was na świecie… tak jak nie było jeszcze internetu😉😀”

Pod zdjęcie pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy! Fani Ewy są oczarowani:

“Trudno zapomnieć tak pięką kobietę która jak wino z wiekiem nabiera jeszcze piękniejszego bukietu…urody ❤️”

“Ja w 92 miałem 4 latka, a nie bylo wtedy też botoksu, sztucznych rzęs i photoshopa 😂 ale tej Pani ze zdjęcia nic z tych rzeczy nie było potrzebne by być piękną. 😍”

Trzeba przyznać, że Ewa zdecydowanie zasłużyła na miano Miss!

źródło: Instagram Ewawachowicz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej