Ewa Ziemiańska: [wiek, MasterChef Junior, Instagram]

11 maja 2022
Przez: : KS

Ewa Ziemiańska to jedna z uczestniczek siódmej edycji programu MasterChef Junior, której udało się dotrzeć do samego finału. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat młodej, utalentowanej szefowej kuchni, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Ewa Ziemiańska: wiek

Z informacji dostępnych w sieci, możemy dowiedzieć się kilka ciekawostek na temat Ewy. Mianowicie, wiadomo, że dziewczynka na chwilę obecną ma 11 lat. Finalistka MasterChef Junior pochodzi z Bukowa, gdzie także na co dzień mieszka. Jest uczennicą jednej ze szkół podstawowych w Trześniowie.

Z jej social mediów, możemy dowiedzieć się, że gotowanie nie jest jedyną pasją Ewy. Choć nie ukrywa, że przy tym jest prawdziwą mistrzynią robienia bałaganu. W czasie, kiedy nie realizuje się w kuchni, lubi poznawać świat podróżując. Ponadto, nastolatka lubi jeździć konno.

Ewa Ziemiańska Masterchef Junior
Ewa Ziemiańska

Zobacz także: Co wiemy o Wiktorii Chmielewskiej z MasterChef Junior?

Ewa Ziemiańska: MasterChef Junior

Telewidzowie doczekali się już 7. edycji programu MasterChef Junior. Trzeba przyznać, że tym razem również nie brakowało emocji podczas zmagań młodych kucharzy. Adepci mogli liczyć nie tylko na ciekawe konkurencje, ale również dużą dawkę ciekawostek i nowych wiadomości, które na pewno pomogą rozwijać się im pod tym kątem.

Nie da się ukryć, że 11-latka z Bukowa niemal od samego początku zwróciła na siebie uwagę jurorów: Anny Starmach, Michela Moran oraz Tomasza Jakubiaka. Przygotowane przez nią dania zrobiły wrażenie nie tylko pod względem smakowym, ale również wizualnym.

Ewa dotarła do samego finału MasterChef Junior 7. Tam 15 maja 2022 roku zmierzy się z Wiktorią Chmielewską oraz Helą Kłobucką. Wszyscy zainteresowani, przebieg rywalizacji o tytuł MasterChefa Junior będą mieli okazję śledzić na antenie stacji TVN.

Ewa Ziemiańska: Instagram

Finalistka MasterChef Junior prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @ewa_masterchefjunior. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam prawie 1,5 tysiąca użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej