Wiktoria Chmielewska: [wiek, MasterChef Junior, Instagram]

10 maja 2022
Przez: : KS

Wiktoria Chmielewska jest jedną z finalistek siódmej edycji programu MasterChef Junior. W produkcji młodzi kucharze mają okazję nie tylko rywalizować między sobą o zwycięstwo, ale także zdobyć duże doświadczenie i wiele sekretów przydatnych w kuchni. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu poniżej!

Wiktoria Chmielewska: wiek

Z informacji dostępnych w sieci możemy dowiedzieć się, że Wiktoria ma dopiero 11 lat. Dziewczynka pochodzi z Gutkowa. Wiadomo, że ma dwoje starszego rodzeństwa – siostrę Klaudię oraz brata Bartka. Co ciekawe, to właśnie brat zainspirował ją do gotowanie. Często razem eksperymentują w kuchni i dzielą się pomysłami kulinarnymi.

11-latka ma także inną pasję, Mianowicie, jest nią muzyka. Co więcej, uczęszcza nawet do szkoły muzycznej. Tam uczy się grać na skrzypcach. Oprócz tego, lubi tańczyć. Na co dzień rozwój zainteresowań łączy oczywiście z nauką w jednej z olsztyńskich szkół podstawowych.

Wiktoria Chmielewska MasterChef Junior
Wiktoria Chmielewska

Zobacz także: Co wiemy o Wiktorii Jaroniewskiej, która zadebiutuje na Fame MMA?

Wiktoria Chmielewska: MasterChef Junior

Program MasterChef Junior doczekał się już 7. edycji. Nie da się ukryć, że to jedna z najchętniej oglądanych pozycji na antenie TVN. To nie tylko duża szansa na dla młodych pasjonatów gotowania, ale także niezapomniana przygoda, którą na pewno uczestnicy zapamiętają na długi czas.

Wiktoria także postanowiła spróbować swoich sił w MasterChefie Junior. Jak się okazuje, jej pomysł poparli rodzice. Sami podkreślają, że zawsze starają się pomagać pasje swoim dzieciom.

11-latce udało się dotrzeć aż do samego finału MasterChef Junior 7. Niewątpliwie, jest to już duży sukces. Wiktoria nie boi się eksperymentować w kuchni. Nowe przepisy poznaje z sieci, filmików instruktażowych, czy także konsultuje je z bratem.

Zwycięzcę MasterChef Junior 7 poznamy już 15 maja 2022 roku podczas finałowego odcinka na TVN.

Wiktoria Chmielewska: Instagram

Wiktoria prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @wika_masterchefjunior. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad tysiąc użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej