Połącz się z nami

Ewelona i Arnold planują wesele! Kiedy ślub?

Ślub Ewelony i Arnolda

News

Ewelona i Arnold planują wesele! Kiedy ślub?

Ewelona i Arnold niedawno potwierdzili, że są zaręczeni. Wszystko wskazuje na to, że para, która poznała się w popularnym reality-show, planuje już swoje wesele.

Ewelona i Arnold z Warsaw Shore
Ewelona i Arnold z Warsaw Shore

Warsaw Shore

Ewelina Kubiak i Arnold Jabłoński poznali się w programie Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy. Ewelona, która była prawdziwą weteranką kontrowersyjnego reality-show, pierwszy raz spotkała swojego partnera podczas letniej edycji Summer Camp. Para szybko zapałała do siebie uczuciem i wiele wskazywało na to, że nic nie stanie im na drodze do szczęścia.

Niespodziewanie po kilku miesiącach nad związkiem pary zaczęły pojawiać się czarne chmury. Z profilu Eweliny, jak i Arnolda poznikały ich wspólne zdjęcia, a byli uczestnicy reality-show przestali także nagrywać relacje w swojej obecności. To sprawiało, że fani momentalnie zaczęli podejrzewać, że w ich związku pojawił się kryzys. W końcu Kubiak i Jabłoński postanowili wyjaśnić swoim obserwatorom, że zdecydowali się na kolejną, dłuższą przerwę.

Para z Warsaw Shore
Ewelina Kubiak i Arnold Jabłoński

Ewelona i Arnold biorą ślub?

Wszystko wskazuje na to, że Ewelona i Arnold wszystko sobie wyjaśnili i na dobre zażegnali kryzys. Para wróciła do siebie i chętnie chwali się swoim szczęściem. Niedawno okazało się nawet, że zakochani się zaręczyli. Co więcej, na horyzoncie pojawiła się wizja rychłego ślubu.

Zobacz także: Para z Warsaw Shore zaręczyła się.

Arnold Jabłoński opublikował na swoim Instagramie post, w którym przypomniał, że minął rok od czasu, kiedy poznał Ewelonę. Mimo iż nie wszyscy wierzyli, że relacja ta przetrwa, oni udowodnili, że uczucie, które ich połączyło, jest silne. Mężczyzna podziękował swojej narzeczonej i zdradził, że teraz czas na ich wesele.

„To już rok od naszego pierwszego spotkania w @warsawshore_official . Większość była pewna, że to pod sezon, mało kto w nas wierzył, a tu proszę. Po 12 miesiącach mimo gorszych chwil gdzie był to dla ciężki okres przetrwaliśmy i wiemy, ze przetrwamy wszystko. Dziękuje za wszystko moja narzeczono 🙏🏻 Teraz czas na wesele !” – napisał Jabłoński w nowym poście

Ślub Ewelony i Arnolda
Arnold Jabłoński o weselu

Czekacie na ślub Eweliny i Arnolda? Myślicie, że zdradzą swoim fanom datę tego ważnego dla nich wydarzenia?

źródło: Instagram Arnold Jabłoński/Ewelina Kubiak

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry