Ewelona i Arnold rozstali się – gwiazda “Warsaw Shore” zabrała głos!

6 grudnia 2021
Przez: : MC

Ewelona znana z programu Warsaw Shore znowu jest singielką. Okazuje się, że celebrytka rozstała się z Arnoldem. Po burzliwych wzlotach i upadkach, para definitywnie postanowiła rozpocząć nowe życie, ale osobno.

Ewelina Kubiak

Kilka słów o Ewelinie

Ewelona, a tak naprawdę Ewelina Kubiak stała się popularna dzięki udziałowi w kontrowersyjnym programie Warsaw Shore, z którym nie da się ukryć, jest kojarzona po dziś dzień. Nic dziwnego, bowiem Ewelina występowała we wszystkich sezonach, oprócz ostatniego i stała się największą gwiazdą programu.

Zobacz także: Zniewalająca stylizacją Eweliny Kubiak

Gwiazda sprytnie wykorzystała swoją popularność i w ekspresowym tempie zyskała sympatię widzów. Obecnie jest jedną z czołowych influencerek, która niezwykle aktywnie działa w social mediach. Na samym Instagramie śledzi Ewelinę prawie 600 tys. osób! Za pośrednictwem mediów społecznościowych celebrytka dzieli się z fanami swoim życiem, a także przeprowadza liczne kampanie reklamowe.

Gwiazda Warsaw Shore

Ewelona i Arnold rozstali się

Ewelina od dłuższego czasu tworzyła związek z Arnoldem Jabłońskim, którego poznała podczas jednego z Summer Camp w programie Warsaw Shore. Parę połączyło silne uczucie, jednak po kilku miesiącach poinformowano o rozstaniu. Niedługo później Ewelina wydała oświadczenie, w którym dodała, że wspólnie z Arnoldem postanowili zrobić sobie kolejną dłuższą przerwę.

Zobacz także: Ewelona i Arnold zaręczyli się!

Ewelina rozstała się z Arnoldem

Po przerwie postanowili powalczyć o swój związek, jednak i ta próba skończyła się fiaskiem. Ewelona i Arnold definitywnie rozstali się. Celebrytka za pośrednictwem mediów społecznościowych zdementowała plotki o rzekomej przemocy, która miała mieć miejsce w ich związku i zaznaczyła, że rozstali się w zgodzie.

Spodziewaliście się takiego obrotu spraw?

źródło: Instagram Ewelony

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej