Ewelona jest w ciąży?! Jej riposta nie pozostawia wątpliwości!

4 czerwca 2022
Przez: : M.J

Ewelona z Warsaw Shore otrzymała od internautki zaskakujące pytanie. Czy uczestniczka kontrowersyjnego reality-show faktycznie jest w ciąży i niebawem dołączy do grona świeżo upieczonych mam? Zobaczcie, co odpowiedziała!

Związek Ewelony

Ewelona to jedna z gwiazd programu Warsaw Shore. Przez lata emisji Ewelina zyskała ogromne grono fanów, którzy śledzą jej profil w mediach społecznościowych. Celebrytka dzieli się tam przeróżnymi treściami. Pokazuje fragmenty swojej codzienności, reklamuje różnego rodzaju produkty oraz dzieli się swoim związkiem.

Ewelina z Warsaw Shore od początku obecnego roku związana jest z mężczyzną o ksywie Żółw. Wcześniej uczestniczka reality-show była z Arnoldem, z którym rozstała się w cieniu wielkiego skandalu. Od pół roku związana jest z Żółwiem, którego poznała, będąc jeszcze narzeczoną Arnolda. Para spotkała się na gali Alkomaster i jak sami przyznali, od razu wpadli sobie w oko.

Choć Kubiak i jej narzeczony chętnie chwalą się fragmentami swojego związku i uczuciem jakim się darzą, ostatnia z relacji Ewelony zaskoczyła jej obserwatorów. Gwiazda Warsaw Shore. Ekipy z Warszawy opublikowała emocjonalny wpis, z którego wynikało, że jej narzeczony zamknął ją w domu wbrew jej woli. Dotarliśmy wówczas do Eweliny prosząc o komentarz w tej sprawie. Uczestniczka reality-show zdradziła nam, co tak naprawdę wydarzyło się wówczas w ich związku.

Zobacz także: Ewelona i Żółw nadal są razem?! [TYLKO U NAS]

Ewelona spodziewa się dziecka?

Pod jednym z najnowszych zdjęć na profilu Ewelony pojawił się bezpośredni komentarz, w którym internauta zapytał ją, czy jest w ciąży. Ewelina, która często odpowiada swoim internautom na zaczepki i niewygodne pytania, również nie chciała przejść obojętnie koło takiego pytania.

Ewelina z Warsaw Shore z partnerem
Ewelona i Żółw

Jedna z internautek zapytała Ewelonę, czy para “jest w ciąży”:

“Jesteście w ciąży? 😁😁😁”

Na odpowiedź Ewelony nie musieliśmy długo czekać. Od razu rozprawiła się z bezpośrednim pytaniem, ucinając wszystkie plotki na ten temat:

“Tak, nooo. Ja zaszłam a Szymon urodzi.”

Ewelina Kubiak jest w ciąży?
Ewelona jest w ciąży?

Zobacz także: Ewelona i Żółw planują wziąć ślub?

Źródło: Instagram Ewelony

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej