Ewelona zaręczyła się z nowym chłopakiem. Kiedy ślub?

2 stycznia 2022
Przez: : W.M.

Jedna z najbardziej barwnych i kontrowersyjnych uczestniczek Warsaw Show, która niedawno z hukiem rozstała się z byłym partnerem, potwierdziła zaręczyny z nowym wybrankiem. Ewelona i Żółw wezmą wkrótce ślub?

Ewelona z nowym partnerem
Nowy chłopak Ewelony

Ewelona i Arnold

Ewelina Kubiak to bezsprzecznie jedna z największych gwiazd kontrowersyjnego programu MTV – Warsaw Shore. 27-latka dała się poznać widzom reality-show już w pierwszej edycji programu i od tego czasu wystąpiła w większości sezonów.

Udział w Warsaw Shore przyniósł Ewelinie oczywiście sporą rozpoznawalność, Widzowie programu od lat z zaciekawieniem przyglądają się także jej życiu prywatnemu. To właśnie przed kamerami reality-show poznała swojego byłego już partnera Arnolda Jabłońskiego. Para chętnie chwaliła się swoim związkiem, a kilka miesięcy temu zakochani zdecydowali się nawet na zaręczyny. Niedawno okazało się jednak, że Ewelona i Arnold już się rozstali, a po czasie światło dziennie ujrzały szokujące fakty związane z ich związkiem. Byli partnerzy zarzucali sobie publicznie m.in. przemoc fizyczną i psychiczną.

Ewelina Kubiak z Warsaw Shore
Ewelina Kubiak

Ewelona zaręczyła się z nowym chłopakiem

Krótko po rozstaniu z Arnoldem Ewelina znalazła ukojenie w ramionach nowego partnera. Gwiazda Warsaw Shore coraz chętniej chwali się w sieci nowymi zdjęciami z chłopakiem i zapewnia swoich fanów o silnym uczuciu, które połączyło ją z nijakim Żółwiem. Okazuje się, że w życiu Eweliny nastąpiły kolejne zmiany. Niedawno Kubiak zamieściła na swoim Instagramie wpis, w którym zdradziła, że ukochany poprosił ją o rękę.

Na początku swojego obszernego postu Ewelina postanowiła w kilku zdaniach powspominać miniony już rok, który nie był dla niej łatwy. Problemy zdrowotne oraz zawód miłosny mocno odbiły się na jej stanie.

Zobacz także: Arnold Jabłoński i Ewelona publicznie piorą brudy.

Po rozstaniu z poprzednim narzeczonym Ewelona związała się z nowym chłopakiem. Okazuje się, że para po zaledwie kilku wspólnie spędzonych tygodniach zdecydowała się na zaręczyny.

Wtedy pojawiłeś się Ty… i postanowiłeś wywrócić moje życie do góry nogami. I choć do dzisiaj ciężko mi uwierzyć w to co się stało i nie dowierzam nadal w to jaki obrót przyjęły sprawy, to chce żeby każdy z Was wiedział, jak ogromnie jestem wdzięczna, że pojawiłeś się w moim życiu, bo sprawiłeś, że znów się śmieje, odzyskałam spokój psychiczny, radość z życia. Byłeś przy mnie, wspierałeś cały czas podczas tego okropnego czasu gdzie spadło na mnie publicznie pełno fałszywych zarzutów, hejtu za coś czego nie zrobiłam. Nawet Ciebie dotknęły fałszywe zarzuty i oberwałeś przeze mnie…Ale mimo to ciągle stałeś za mną murem ❤️

Czuje się przy Tobie najszczęśliwszą kobietą pod słońcem. Dogadujemy się po prostu bez słów. Generalnie zdecydowałam, że w tym związku nie będę nic ukrywać, to też zarzuciliście mi w poprzednim i wiecie co?! Tu mieliście racje! Może gdybym pokazywała wszystko jak było to byście nie byli zaskoczeni obrotem niektórych spraw” – napisała Ewelina

Zaręczyny Eweony z nowym chłopakiem
Ewelona i jej nowy narzeczony

Słowa Ewelony nie zostawiają wątpliwości, że już niedługo razem z partnerem zdecydują się na ślub.

„Mieliśmy zamiar zostawić to dla siebie, nie mówić o tym nikomu, ale skoro ma być szczerość to ją dostaniecie.

Moi Drodzy, wkrótce będę Panią Dębską” – zdradziła

Zaskoczeni?

źródło: Instagram Ewelony

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz