Ewelona stworzyła autorską linię ubrań. Ile kosztują ubrania od byłej uczestniczki Warsaw Shore?

6 kwietnia 2024
Przez: : K.M.

Ewelona znana jest nam wszystkim z programu „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy”. Tym razem celebrytka stworzyła własną linię ubrań dla sklepu internetowego „Gerliss”. Co znajdziemy w ofercie sklepu i jakie będą ceny ubrań? Zaraz wszystkiego się dowiecie!

Ewelina Kubiak

Ewelona swoją rozpoznawalność w polskim show-biznesie zawdzięcza programowi „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy”. Wówczas była nieśmiałą i naturalną nastolatką, a z biegiem czasu zaczęła ingerować w swój wygląd i przeszła spektakularną metamorfozę. Ewelina zafundowała sobie operacje plastyczne i zabiegi estetyczne. 30-latka wzięła udział również w programie „Królowa przetrwania”, który emitowany jest na antenie “TVN7” i na platformie “Player.”

Ewelona wzięła udział w walkach na gali Fame MMA, która reprezentowana jest przez Wojciecha Golę i Michała Boxdela Barona. Kubiak zmierzyła się z Moniką “Esmeraldą” Godlewską, dla której była to druga walka w tej federacji. Pierwsza była z Martą “Linkimaster” Linkiewicz, niestety Ewelona przegrała. Przypomnijmy, że Ewelona pokonała “Esmeraldę” przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie.

Zobacz także: Ewelina Kubiak w uroczej sukience w groszki. Znamy jej markę i cenę!

Ewelona stworzyła własną linię ubrań

Celebrytka niedawno postanowiła ruszyć z własną linią ubrań wraz z butikiem internetowym „Gerliss”. Jednym z bestsellerów jest komplet „MOLLY”, który składa się z legginsów i z body. Legginsy posiadają delikatne marszczenie i zostały wykonane z wysokiej jakości elastycznego materiału w kolorze czarnym, a body posiada kaptur oraz wycięcie na palec. Za cały komplet będziemy musieli zapłacić 338 złotych. Jak na razie to początek współpracy Ewelony z butikiem. Już nie możemy się doczekać, co jeszcze dla nas przygotują!

W ofercie sklepu „Gerliss” znajdziemy również komplety dresowe, sukienki, bluzki, eleganckie komplety czy marynarki. Ceny w butiku wahają się między 139 złotych a 589 złotych. Każda z nas znajdzie coś idealnego dla siebie.

A Wam jak spodobał się komplet zaprojektowany przez samą Ewelonę?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej