Ewelona szokuje historią o pierwszym razie! Zdecydowała się na intymne wyznanie

28 stycznia 2023
Przez: : M.J

Ewelona niejednokrotnie szokowała internautów kontrowersyjnymi zachowaniami i wypowiedziami. Tym razem, kiedy zorganizowała zadawanie pytań za pomocą swojego InstaStory jeden z fanów zapytał byłą uczestniczkę Warsaw Shore o jej pierwszy raz. Ewelona postanowiła na forum zdradzić, kiedy do tego doszło. Sami zobaczcie!

Kilka słów o Ewelonie

Ewelina Kubiak, a właściwie Ewelona znana jest powszechnie z programu Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy. Wraz z innymi uczestnikami pokazywała, jak wygląda według niej prawdziwe imprezowanie. Bohaterzy kontrowersyjnego reality-show nie stronili od alkoholu, imprez do białego rana, przelotnych romansów i chwil uniesień z przypadkowymi osobami, które rejestrowały kamery.

Dziś Ewelina nie występuje już w programie, jednak nadal posiada ogromne grono fanów, którzy śledzą jej profil w mediach społecznościowych. Ewelina prezentuje tam swoje życie. Pokazuje chwile z ukochanym, reklamuje różne produkty, a także prezentuje modowe stylizacje.

ZOBACZ TAKŻE: Ewelona zaręczyła się z nowym chłopakiem. Kiedy ślub?

Ewelona z Warsaw Shore o swoim pierwszym razie

Ewelona nagrywa również różnego rodzaju relacje, na których porusza różne tematy. Na jednej z ostatnich umożliwiła zadawanie pytań swoim obserwatorom. Jeden z nich zapytał Ewelonę o intymną kwestię, jaką jest pierwszy raz, a dokładnie wiek, w którym Ewelina straciła dziewictwo. Drugie z pytań dotyczyło niecodziennego miejsca, w którym Ewelina zdecydowała się na zbliżenie.

Była uczestniczka Warsaw Shore postanowiła odpowiedzieć na intymne pytania, zdradzając, że dziewictwo straciła w wieku 17 lat oraz że nie uznaje głupich miejsc.

Ewelina Kubiak
Ewelina z Warsaw Shore odpowiada na pytania internautów
Ewelina Kubiak
Ewelona z Warsaw Shore o swoim pierwszym razie

Zaskoczeni?

Źródło: Instagram Eweliny Kubiak

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej