Połącz się z nami

Ewelona zmieniła kolor włosów! Postanowiła zaszaleć?

Ewelina Kubiak

Moda i uroda

Ewelona zmieniła kolor włosów! Postanowiła zaszaleć?

Ewelina Kubiak lubi od czasu do czasu zaszaleć z fryzurą. W ostatnich dniach udała się do fryzjera, a efektami pochwaliła się ze swoimi fanami! Zobaczcie, na jaki kolor postawiła! Ewelona zmieniła kolor włosów!

Ewelina Kubiak dała się poznać szerszemu gronu publiczności dzięki udziałowi w kontrowersyjnym programie „Warsaw Shore”. To właśnie tam poznaliśmy młodą dziewczynę, która od pierwszych odcinków pokazała, że lubi się zabawić.

Ewelina nie stroniła od alkoholu i szalonych imprez do białego rana. Kiedy w pierwszym odcinku zasiliła szeregi ekipy, wyglądała zupełnie inaczej niż obecnie. Celebrytka od tego czasu sporo schudła, zmieniła swój styl oraz ingerowała w urodę. Ostatnio również zdecydowała się na operację piersi. Dziś Ewelona nie przypomina obecnej siebie, a jej metamorfoza jest jedną z najbardziej spektakularnych wśród reszty uczestniczek.

Choć chwilowo trwa przerwa między sezonami programu Ewelina i tak nie zaniedbuje swoich fanów. Wciąż pozostaje z nimi w bliskim kontakcie dzięki Instagramowi. Celebrytka dokładnie pokazuje, jak wygląda jej życie. Na zamieszczanych zdjęciach prezentuje swoją zwykłą codzienność, liczne zmiany w swoim wyglądzie, a często również promuje przeróżne produkty, zachęcając fanów do ich kupna.

Wielką popularnością cieszą się również jej stylizacje, o których często Was informujemy. Ostatnio celebrytka pochwaliła się swoim nowym zakupem. Tym razem była to bluza znanej marki – o tym więcej przeczytacie TUTAJ!

Ewelona zmieniła kolor włosów!

Każdy, kto śledzi jej profil wie, że celebrytka bardzo dba o swój wygląd. Chętnie również eksperymentuje ze swoją fryzurą. Na jednym z najnowszych nagrań Ewelona pochwaliła się swoją wizytą w salonie fryzjerskim. Tym razem postanowiła zmienić swój kolor. Do tej pory kobieta była posiadaczką włosów w kolorze chłodnego blondu. Teraz jednak postanowiła na zmianę i zdecydowała się je przyciemnić!

To nie pierwszy raz, kiedy widzimy Ewelone w takim odcieniu włosów, niemniej jednak trzeba przyznać, że jak zwykle bardzo zmienił jej wygląd.

A Wy, wolicie Ewelonę w jasnym, czy ciemnym kolorze włosów?

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry