Połącz się z nami

Fabijański zmiażdżył Stramowskiego i Warnke! Teraz się tłumaczy!

News

Fabijański zmiażdżył Stramowskiego i Warnke! Teraz się tłumaczy!

Sebastian Fabijański, w jednym z wywiadów skrytykował swoich kolegów „po fachu”. Nieźle dostało się Piotrowi Stramowskiemu oraz Kasi Warnke. Oberwał też Patryk Vega. Fabijański nie przebierał w słowach wywołując tym samym burzę w internecie! Teraz tłumaczy się ze swojej krytyki!

View this post on Instagram

Goodfellas ??? #kobietymafii #comingsoon #movie #goodfellas #gangsta

A post shared by Piotr Stramowski (@piotrstramowski_official) on

Koniec przyjaźni Fabijańskiego i Stramowskiego?

Sebastian Fabijański swoją popularność zdobył grywając w filmach Vegi. Na planie tych produkcji zaprzyjaźnił się z Piotrem Stramowskim. Aktorzy tworzyli zgrany duet również poza kadrami filmu. Jednak ostatnio do mediów trafiły plotki o końcu przyjaźni Piotra z Sebastianem. Bez wątpienia coś jest na rzeczy, gdyż podczas ostatniego wywiadu dla filmawka.pl, Fabijański zmiażdżył Stramowskiego i Warnke! Odniósł się także do social mediów.

Mam wrażenie, że ludzie się na tym Instagramie po prostu upokarzają i błaźnią. Nawijają o czymś kawałki, a później przeczą sobie działaniami na Instagramie. To jest po prostu hipokryzja. Dualizm tego świata biznesowego jest przerażający. Nie wiem jak można wziąć swoją żonę, która jest w ciąży za rękę i przejść się po wybiegu pokazu modowego. Tak jak zrobili to Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke. Nie wiem, to jest dla mnie jakaś paranoja. Świat stanął na głowie po prostu. Incepcja.”- skomentował ostro Fabijański.

W przeciwieństwie do swojego byłego przyjaciela, Sebastian rzadko korzysta z social mediów i nie często chwali się swoim życiem osobistym. Prawdopodobnie nie spodobał mu się sposób w jaki Warnke i Stramowski poinformowali o tym, że spodziewają się dziecka, o czym pisaliśmy tutaj. Jednak czy to uprawnia go do krytycznych ocen swoich znajomych aktorów?

View this post on Instagram

? #paradarownosci

A post shared by Piotr Stramowski (@piotrstramowski_official) on

Fabijański krytykuje Vegę

Krytyczna wypowiedź na tym się nie zakończyła. Fabijański nie omieszkał również dopiec reżyserowi, Patrykowi Vedze, dzięki któremu zyskał popularność:

Patryk Vega jest niewolnikiem komercyjnych projektów, bo on nie chce robić kina artystycznego, chce robić kino komercyjne. Próbuje to jakoś żenić rzekomo, odnajdywać w tym jakiś artyzm.. Marketingowo jest to bardzo, bardzo zmyślny biznesmen, ale to nie jest artysta. To jest kopista.” – skwitował aktor.

Fabijański się tłumaczy!

Trzeba przyznać, że Fabijański nie przebierał w słowach i zaskoczył tą wypowiedzią niejedną osobę. Bez wątpienia wywołał tym niemałą burzę w sieci. Z pewnością to sprawiło, że zdecydował się jeszcze raz zabrać głos w tej sprawie. Tym razem tłumaczy się z ostrej krytyki wobec swoich znajomych aktorów:

Tu nie chodzi o awanturę. Nie chodzi o atak. Tu chodzi o SZACUNEK. Szacunek do siebie samych! Ludzi, aktorów, celebrytów którzy niejednokrotnie bywają wzorami do naśladowania. Nie sprowadzajmy się do produktów. Świećmy wartościami a nie brzuchami ciążowymi czy klatą na pokazach mody. Zawsze ten sam. Sebastian Fabijański.” – zapewniał aktor.

Oczywiście ani Stramowski ani Warnke do tej pory nie zabrali głosu w tej sprawie.

Też uważacie, że Piotr i Kasia przesadzili i podzielacie zdanie Sebastiana Fabijańskiego?

Kontynuuj czytanie
1 komentarz

1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry