FAME 14: gorąco za kulisami konferencji! Zawodnikowi puściły nerwy, jest nagranie

Słowa kluczowe:
Fame MMAfame mma 14
13 maja 2022
Przez: : B.Z

FAME 14: gorąco za kulisami konferencji! Już jutro odbędzie się 14 gala FAME MMA, podczas której w oktagonie naprzeciw siebie staną między innymi internetowi celebryci. Nie zabraknie tam jednak również pojedynków ze sportowym podtekstem. Takim można uznać starcie Piotra Szeligi z Normanem Parkiem, który niegdyś walczyć w UFC oraz KSW. Właśnie między tymi zawodnikami zaiskrzyło podczas niedawnej konferencji prasowej, ale wszystko miało miejsce za kulisami. Teraz w sieci pokazano nagranie, na którym wszystko dokładnie widać.

FAME 14: gorąco za kulisami konferencji! Piotr Szeliga nie wytrzymał i ruszył na Normana Parke

Fani federacji FAME MMA już od poniedziałku są pełni emocji przed zbliżającą się galą, które będzie mieć miejsce już jutro. Właśnie w poniedziałek miała bowiem miejsce druga, ostatnia konferencja prasowa zawodników przed zbliżającym się wydarzeniem. Nie brakowało na niej mocnych spięć, a ponadto poruszano tam naprawdę interesujące tematy. Jak się jednak okazuje, bardzo gorąco było także za kulisami – tego do dziś nie mogli zobaczyć widzowie.

Na kanale FAME MMA w serwisie YouTube pojawiło się nagranie, które pokazało konferencję przed 14. galą “od kuchni”. Można było zobaczyć w nim wiele zakulisowych niuansów, których dostrzeżenie okazało się niemożliwe w poniedziałek. Właśnie za kulisami doszło do bardzo mocnego starcia pomiędzy Piotrem Szeligą a Normanem Parkiem. To ci dwaj zawodnicy ze sportową przeszłością staną na przeciwko siebie już jutro. Ich pierwsze starcie miało jednak miejsce w tunelach Tauron Areny. O co jednak tak naprawdę poszło? Wszystko możecie zobaczyć w poniższym materiale (właściwa akcja zaczyna się w 5:30 – uwaga, w materiale pojawiają się słowa wulgarne):

ZOBACZ TAKŻE: Co czeka nas latem? Wizja Jackowskiego już się sprawdza!

Szeliga nie wytrzymał ciśnienia? Zawodnik ruszył na swojego rywala, zmarnował jego jedzenie

Jak widać na powyższym materiale, Piotr Szeliga dał ponieść się emocjom i ruszył na Normana Parke, który zresztą słynie z ciętego języka. Obaj panowie nie szczędzili sobie “uprzejmości”. Widzom jednak nie do końca spodobało się zachowanie Szeligi oraz fakt, że ten zmarnował jedzenie swojego rywala. W materiale wyraźnie widać, że Szeliga wytrąca z rąk Parke pudełko z pokarmem.

Gala FAME MMA 14 już jutro. Oglądać ją będzie można w systemie PPV.

źródło: YouTube; foto: YouTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz