Fame MMA 10 – kiedy uczestnicy wrócą do oktagonu? Znamy nową datę

28 marca 2021
Przez: : W.M.

10. jubileuszowa Gala Fame MMA coraz bliżej. Chociaż początkowo zorganizowana miała zostać w kwietniu, jej data została przełożona. Kiedy odbędzie się gala Fame MMA 10?

View this post on Instagram

A post shared by FAME MMA (@famemmatv)

Fame MMA

Pierwsza Gala Fame MMA odbyła się w połowie 2018 roku. Widzowie konwersyjnego widowiska, do którego zapraszani są celebryci, youtuberzy, influencerzy oraz inne znane osoby cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i doczekało się już dziewięciu edycji. 6 marca w Łodzi w oktogonie widzowie gali ponownie zobaczyć mogli emocjonujące pojedynki. Tego dnia byliśmy świadkami dziesięciu walk, ale na krótko przed galą doszło do niespodziewanych zmian. Główną walką wieczoru miał być pojedynek Popka oraz Kizo, jednak w związku z kontuzją Popek musiał zrezygnować z udziału w gali. Jego miejsce zajął Gabriel „Arab” Al-Sulwi, który jednogłośną decyzją sędziów zwyciężył, pokonując Kizo w trzeciej rundzie.

View this post on Instagram

A post shared by FAME MMA (@famemmatv)

Kiedy gala Fame MMA 10?

W kwietniu tego roku zorganizowana miała zostać 10. jubileuszowa gala Fame MMA, jednak już jakiś czas temu federacja ogłosiła, że ostatecznie odbędzie się ona w maju. Data gali została już oficjalnie ogłoszona przez organizatorów. Fani widowiska musza uzbroić się w cierpliwość. Fame MMA 10 odbędzie się 15 maja. Walką wieczoru będzie pojedynek Don Kasjo z Normanem Parkiem. 28 marca o godz. 18. 00 zorganizowana zostanie konferencja, na której ogłoszona zostanie pełna karta walk.

konferencja fame MMA 10
I Konferencja gali FAME MMA 10

W kwietniu zorganizowana zostanie pierwsza edycja gali Hype MMA. Podczas jednej z konferencji przed galą Fame MMA 9, właściciele zapowiedzieli nowy projekt „Hype powered by FAME MMA”. Podczas tego widowiska, które docelowo organizowane ma być raz w miesiącu, widzowie będą swiadkami 7 starć. Uczestnicy mają o co walczyć, bowiem nagrodą dla zwycięzców będzie kontrakt na 5 walk podczas kolejnych gal Fame MMA.

Podczas ostatniej gali Fame MMA 9 widzowie, którzy wykupili dostęp PPV, borykali się z nie lada problemami. Większość oglądających nie mogło cieszyć się z kibicowania swoim faworytom przed ekranem telewizorów, gdyż tego wieczoru podczas transmisji padły serwery.

Zobacz także: Podczas transmisji Fame MMA 9 padły serwery. Internauci oburzeni

źródło: Instagram Fame MMA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz