Fame MMA 9: Podczas transmisji padły serwery. Internauci zbulwersowani! Zobaczcie komentarze!

7 marca 2021
Przez: : P.Z.

Wczorajszego wieczoru odbyła się gala Fame MMA 9, jednak padły podczas transmisji serwery. Dlatego też większość oglądających widzów nie mogła się cieszyć z kibicowania swoim faworytom przed ekranem telewizora. Zbulwersowani internauci nie kryli swojego rozczarowania w mocnych komentarzach. Zobaczcie!

Co wiemy o Fame MMA?

Wczorajszego wieczoru odbyła się gala tego z pewnością kontrowersyjnego wydarzenia, czyli Fame MMA 9.

Pierwsza zaś taka gala miała miejsce w połowie 2018 roku. Następnie Fame MMA, gdzie do walk zapraszani są celebryci, youtuberzy, influencerzy, i inne znane osoby ze świata mediów wzbudzało co raz to większe zainteresowanie. Faktycznie bowiem osoby walczące, jeszcze przed walką robią ogromne zamieszanie wokół siebie, czym jeszcze bardziej zachęcają do oglądania tego widowiska. One zyskują zaś nie tylko rozgłos, ale i ogromne pieniądze.

View this post on Instagram

A post shared by FAME MMA (@famemmatv)

Obecnie faktycznie wydarzenie, jakim jest Fame MMA cieszy się ogromną popularnością w naszym kraju. Pojedynki toczone w oktagonie odbywają się głównie na zasadach MMA, choć pojawiają się tam również inne dyscypliny sportowe jak boks czy kick-boxing.

Zobacz także: Kto zawalczy w Fame MMA 9?

Co edycję jesteśmy świadkami walk celebrytów, którzy sami często są osobami wzbudzającymi zainteresowanie, a także wiele kontrowersji.

Zobacz także: Fame MMA 9 wyniki!

Fame MMA 9: Podczas transmisji padły serwery

Teraz również tak było, bo kolejna, dziewiąta już gala odbyła się właśnie wczorajszego wieczoru 6 marca 2021 roku. Widzowie z niecierpliwością czekali na walki swoich ulubionych postaci celebryckiego świata.

Przypomnijmy, że wczorajszego wieczoru odbyło się aż dziesięć walk, jednak jeszcze przed rozpoczęciem gali doszło do wielu nieplanowanych zmian. W walce wieczoru bowiem miał pojawić się Popek i Kizo, jednak zaledwie kilka dni przed wydarzeniem doszło do niespodziewanego zwrotu akcji, a Popek musiał zrezygnować z udziału w walce. Jego miejsce zajął Gabriel „Arab” Al-Sulwi.

Zobacz także: Dlaczego Popek nie wystąpił w walce wieczoru?

Niestety widzom Fame MMA 9, którzy wykupili dostęp do oglądania walk, nie było dane ich zobaczyć w spokoju. Widzowie nie szczędzi również na Instagramie komentarzy w tej sprawie. Rzeczywiście internauci byli oburzeni tym faktem.

Zobaczcie!

“Kupiłem ppv po to, aby patrzeć się w czarny ekran?”

“Federacja największa w Europie pod względem ppv najgorsza w Polsce…”

“Nie wiem, czy mam się śmiać, czy płakać z tych serwerów. Wstyd”

“Lepiej oddajcie kasę za to ppv buraki… i wy jeszcze ceny podnosicie”

Oglądaliście walki? Też mieliście taki problem, jak liczni widzowie, którzy wykupili dostęp?

Co o tym sądzicie?

Źródło zdjęć: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz