Fame MMA 11: O której i gdzie oglądać? Poznajcie pełną kartę walk!

2 października 2021
Przez: : J.J

Na ten dzień czekało wielu fanów sportowego widowiska. W kolejnej edycji zobaczymy walki sportowców celebrytów i gwiazd Internetu. Zobaczcie, jak prezentują się pary przeciwników. Jedno jest pewne producenci show przygotowali dla nas widowisko, przy którym ciężko będzie się nudzić.

Gdzie odbędzie się Fame MMA 11:

Kolejna Gala kontrowersyjnego wydarzenia jakim jest FAME MMA odbędzie się w Arenie Gliwice. To właśnie tam w oktogonie zmierzą się ze sobą wszyscy zawodnicy. Włodarze gali od samego początku nie ukrywali, że liczyli na to, że podczas walk na trybunach zasiądą także i widzowie.

Fame MMA: kiedy

Za nami już 10 Gal, podczas których zobaczyć mogliśmy wiele starć zawodników. Ostatnia jubileuszowa gala odbyła się 15 maja i niewątpliwie ogromne zainteresowanie widzów wzbudzała walka wieczoru, czyli pojedynek Normana Parke’a i Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego, którą zdaniem sędziów zwyciężył Parke.

Gala Fame MMA 11 “Fight Club” została zapowiedziana na sobotę, 2 października, na godzinę 20:00.

Karta Walk Fame MMA 11

Borys Mańkowski – Norman Parke

Walkę wieczoru stoczą Borys Mańkowski i Norman Parke. Borys Mańkowski to bardzo doświadczony zawodnik, który jest jedną z największych gwiazd MMA. Mężczyzna na co dzień związany jest z federacją KSW. Norman Parke ma na swoim koncie zwycięstwo z Borysem w formule KSW. Będzie to więc idealna okazja do rewanżu. Pojedynek obu Panów odbędzie się w boksie. Rywale zawalczą w ciągu piętnastu minut w formule “Dirty Boxing”, bez przerw, a na rękach będą mieli małe rękawice.

Fame MMA
Walka wieczoru

Wojtek “WiP Bros” Przeździecki – Marcin Dubiel

Początkowo mieliśmy być świadkami widowiska pomiędzy Sylwestrem Wardęgą a Wojtkiem Przeździeckim. Niestety znany internetowy twórca, jakim jest Sylwester Wardęga doznał urazu kolana i nie może zawalczyć w formule MMA. Ostatecznie przeciwnikiem Wojtka będzie Marcin Dubiel.

Sylwester Wardęga – Danny Ferreri – walka bokserska w rękawicach MMA

Kolejna z walk należała będzie do Sylwestra Wardęgi, który ze względu na swoją kontuzję stanie do walki z innym przeciwnikiem. Będzie to Danny Ferreri. Pojedynek panów odbędzie się na zasadach pięściarskich z użyciem rękawic używanych podczas walk MMA.

Mikołaj “Mixer” Magdziarz – Piotr “Popo” Węgrzyn

Obaj Panowie zaliczą swój debiut w sportach walki i na wydarzeniu jakim jest Fame MMA.

Michał “Boxdel” Baron/ Filip Zabielski – Maksym Ziółkowski

Filip Zabielski zastąpi Michała Boxdela Barona w walce z Maksymem Ziółkowskim. Wiele osób oczekiwało wielkiego powrotu do oktagonu jednego z współwłaścicieli organizacji, jednak ten doznał kontuzji ręki, przez którą musiał wycofać się z walki.

Norbert “Smolasty” Smoliński – Piotr “Miły Pan” Kołaczyński

Wielkim zainteresowaniem cieszy się debiut Smolastego, który zmierzy się z gwiazdą disco polo – Piotrem „Miłym Panem” Kołaczyńskim.

Filip “Filipek” Marcinek – Amadeusz “Ferrari” Roślik

Wiele osób oczekuje starcia Filipka, który ma już na swoim koncie walki w Fame MMA. Jego rywalem będzie równie doświadczony przeciwnik jak Amadeusz Roślik.

Marcin Malczyński – Arkadiusz Tańcula

Marcin Malczyński przez długi czas uznawany był za jednego z mocniejszych zawodników w Fame MMA, jednak po porażce z Jakubem „Kubańczykiem” Flasem opadł w rankingu. Teraz będzie miał szansę na wielki powrót stając do walki z równie silnym przeciwnikiem Arkadiuszem Tańculą.

Karolina “Way Of Blonde” Brzuszczyńska – Patrycja Wieja

Damska walka będzie należała do zwyciężczyni pierwszej edycji Projektu Lady. Tytuł ten otrzymała Patrycja Wieja, która stanie do walki przeciwko narzeczonej Agnieszki Skrzeczkowskiej znanej z Top ModelKarolinie Brzuszczyńskiej, którą znacie jako “Way of Blonde”.

Krystian “Krycha” Wilczak – Aleksandr “Sasha” Muzheiko

Drugą walkę gali stoczą ze sobą Krystian “Krycha” Wilczak i Aleksander “Sasha” Muzheiko. Między zawodnikami jest medialny konflikt nie więc dziwnego, że będzie się działo!

Piotr “Szeli” Szeliga – Krzysztof Fericze

Gala zostanie otwarta walką pomiędzy Piotrem “Szeli” Szeligą a Krzysztofem Fericze. Dla Szeli będzie to trzecia walka, dla Fericze natomiast pierwsza. Kto wygra? Tego dowiemy się już niebawem!

Będziecie oglądać?

źródło: Instagram Fame MMA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej