Fame MMA 12: Marcin Wrzosek zostanie wyrzucony z KSW? Wszystko zależy od najbliższej walki z Don Kasjo!

19 listopada 2021
Przez: : KS

Gala Fame MMA 12 zbliża się wielkimi krokami. To spektakularne wydarzenie odbędzie się już 20 listopada 2021 roku w Ergo Arenie. Nikogo nie zdziwi fakt, że największe zainteresowanie wzbudza walka wieczoru. Okazuje się, że od niej zależy także przyszłość Marcina Wrzoska!

Marcin Wrzosek w Fame MMA

Gale Fame MMA cieszą się ogromną popularnością, a już 20 listopada 2021 roku odbędzie się już 12. z nich. Tego wieczoru, wszyscy widzowie będą mieli okazję obejrzeć kilkanaście walk, a każda z nich zapowiada się naprawdę interesująco. Między innymi, do ringu naprzeciw sobie wejdą Jacek Murańki i Arkadiusz Tańcula, Adrian Polak i Maksymilian Wiewiór oraz Marta Rentel i Zusje.

Jednakże, to na walkę wieczoru czekają wszyscy fani amatorskich mieszanych sztuk walk. W niej zmierzą się Kasjusz Życiński – znany także jako Don Kasjo i Marcin The Polish Zombie Wrzosek. Ich pojedynek ma odbyć się w formule bokserskiej.

Na dwa dni przed galą Fame MMA 12 okazało się, że Kasjo rzucił wyzwanie Boxdelowi, aby po zmierzył się z nim od razu po walce z Wrzoskiem. To pierwsza tego typu walka i nikogo nie dziwi fakt, że cieszy się tak dużym zainteresowaniem.

Zobacz także: Kto zawalczy podczas Fame MMA 12? Karta walk

Marcin Wrzosek wyrzucony z KSW?

Co ciekawe, w sieci pojawił się wywiad z Maciejem Kawulskim – włodarzem KSW, a więcej jednej z najlepszych federacji na świecie, do której należy także The Polish Zombie. Z jego słów wynika, że jeśli Wrzosek przegra z Życińskim federacja zerwie z nim kontrakt.

Oprócz tego, Kawulski nie ma większych wątpliwości, że tak samo stanie się z każdym zawodnikiem związanym z KSW, który nie wygra z niezawodowcem. Podobnie stałoby się w przypadku Borysa Mańkowskiego, który zawalczył na Fame MMA 11 z Normanem Parke.

Marcin Wrzosek Don Kasjo
Wrzosek vs Don Kasjo na Fame MMA 12

Niewątpliwie, to dodatkowa presja, która ciąży na Marcinie Wrzosku. Myślicie, że podczas Fame MMA 12 okaże się lepszy od Don Kasjo?

źródło: Youtube/Instagram Fame MMA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej