Jacek Murański: [wiek, syn, Fame MMA, Instagram]

15 listopada 2021
Przez: : KS

Jacek Murański to aktor, o którym w ostatnim czasie jest naprawdę bardzo głośno. Głównie ze względu na jego kontrowersyjne wystąpienia i wypowiedzi podczas konferencji Fame MMA. Okazuje się, że niebawem sam zawalczy na gali. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Jacek Murański: wiek

Wielu internautów zastanawia się, ile lat ma tata Mateusza Murańskiego. Otóż, w sieci możemy dotrzeć do informacji, że mężczyzna ma 52 lata. Do tej pory, znany był głównie z aktorstwa. Jest absolwentem Wrocławskiej Szkoły Aktorstwa i Musicalu, a także magistrem politologii na Wydziale Nauk Społecznych.

Widzowie mieli okazję oglądać go w popularnych serialach telewizyjnych. Między innymi, zagrał w Pierwszej miłości, Barwach szczęścia, Wojennych dziewczynach i Na sygnale. Oprócz tego, na swoim koncie ma rolę w filmie Asymetria.

Żoną Murańskiego jest także aktorka Joanna Godlewska-Murańska.

Jacek Murański Fame MMA
Murański na Fame MMA 12

Zobacz także: Co wiemy o Mateuszu Murańskim?

Jacek Murański: syn

Po wspólnych wystąpieniach publicznych nietrudno domyślić się, że Jacka Murańskiego i jego syna Mateusza łączy szczególna więź. Mateusz Murański jest nie tylko aktorem, ale także amatorskim zawodnikiem mieszanych sztuk walki.

W sieci bardzo głośno było na temat jego konfliktu z Arkadiuszem Tańculą, z którym niegdyś grali razem w serialu Lombard. Życie pod zastaw. Jednakże, ich relacje znacznie się pogorszyły, a oprócz tego zainterweniował w nie także starszy Murański.

https://www.instagram.com/p/CVbBCA3M6QI/

Jacek Murański: Fame MMA

Tajemnicą nie jest, że ojciec Mateusza Murańskiego często powtarza,  że jest specjalistą od krav magi. W związku z kontuzją syna, postanowił zastąpić go w walce z Tańculą podczas gali Fame MMA 12.

Co ciekawe, ich pojedynek odbędzie się na nietypowych zasadach. Mianowicie, panowie zmierzą się w klatce o wymiarach 3×3, a podczas walki dozwolone będą ciosy łokciami. Nie da się ukryć, że to widowisko zapowiada się bardzo interesująco.

Jacek Murański: Instagram

Debiutant w Fame MMA prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @jacekmuran_muranski. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 13,5 tysiąca użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej