Fame MMA 13: Kiedy i gdzie gala? Karta walk. Znamy walkę wieczoru!

24 stycznia 2022
Przez: : M.S.

Kolejna gala znanego wśród celebrytów wydarzenia zbliża się wielkimi krokami. 23 stycznia odbyła się konferencja Fame MMA 13 podczas której ogłoszona została walka wieczoru. Znamy szczegóły tego wydarzenia!

Fame MMA 13- kiedy i gdzie?

Fame MMA bije rekordy popularności już od kilku edycji. Wśród zawodników biorących udział w oktagonie znajdują się celebryci, którzy próbują swoich sił w klatce. Ostatnia gala odbyła się 20 listopada i bez wątpienia była jedną z najciekawszych w ostatnim czasie.

23 stycznia w hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi odbyła się specjalna konferencja Fame MMA podczas której federacja ogłosiła szczegóły kolejnej gali. Fani walk celebrytów poznali również uczestników walki wieczoru i datę i miejsce 13. edycji Fame MMA.

Kolejna gala Fame MMA 13 odbędzie się 26 marca w Arenie Gliwice i rozpocznie się o godzinie 20. Transmisja tego wydarzenia będzie dostępna niezmiennie w systemie ppv.

Fame MMA 13- karta walk

Podczas konferencji ujawniono rywal, którzy zawalczą w walce wieczoru. Naprzeciwko Sergiusza Nitrozyniak Górskiego stanie Paweł TheUnboxall Smektalski. Do oktagonu powraca także Popek, który tym razem zmierzy się z wcześniejszym rywalem Don Kasja- Normanem Parke. Wiadomo także, że w oktagonie zobaczymy Mariusza Sariusa Gollinga i Jacka Murańskiego, jednak ich rywale nie są jeszcze znani. Natomiast Jakub Piotrowicz zmierzy się z Rafałem Pasutem. Co ciekawe Sylwester Wardęa wystąpi tym razem w zupełnie nowej roli, gdyż będzie współprowadzącym konferencji i zastąpi Boxdela jako gospodarz programu Cage.

Karta walk 13. gali Fame MMA powoli jest ujawniana i na bieżąco będzie aktualizowana:

  • Sergiusz Nitrozyniak Górski – Paweł TheUnboxall Smektalski (walka wieczoru)
  • Popek – Norman Parke
  • Mariusz Sarius Golling – TBA
  • Jacek Murański – TBA
  • Jakub Piotrowicz – Rafał Pasut
  • TBA – TBA
  • TBA – TBA
  • TBA – TBA
  • TBA – TBA
  • TBA – TBA

Zobacz także: Kiedy Majewski zawalczy w Fame MMA?

Włodarze federacji Wojciech Gola i Michał “Boxdel” Baron zapowiedzieli już, że gale Fame MMA w 2022 roku odbędą się czterokrotnie i podano już konkretne daty: 26 marca, 8 maja, 27 sierpnia oraz 29 października. Co ciekawe podczas ostatniego z wydarzeń w klatce najprawdopodobniej staną naprzeciwko siebie włodarze Fame MMA!

“Skłoniła nas do tego między innymi konkurencja. Jak nie w tym roku, to kiedy?” – zdradził Boxdel.

“Jesteśmy już niemal przekonani, że zawalczymy, choć nie jest to potwierdzone w 100 %” – dodał Gola.

Wojtek Gola kontra Boxdel
Wojtek Gola kontra Boxdel

Aby zmierzyć się razem w klatce, Gola musi przybrać na wadze, natomiast Baron musi zejść z wagą do 100 kg.

Myślicie, że walka dojdzie do skutku?

Źródło: Konferencja Fame MMA, Instagram Fame MMA TV

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz