Fame MMA: Aż dwie walki kobiet i zaskakująca walka wieczoru! Będzie wielkie widowisko!

5 lutego 2021
Przez: : J.J

Wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnej odsłony kontrowersyjnego, ale również niezwykle popularnego wydarzenia, jakim jest Fame MMA. Kogo zobaczymy w oktagonie? Zobaczcie pierwsze nazwiska! Fame MMA: Aż dwie walki kobiet i zaskakująca walka wieczoru! Będzie wielkie widowisko!

Kontrowersyjne wydarzenie, jakim jest Fame MMA od dawna cieszy się ogromną popularnością w naszym kraju. Pojedynki toczone w oktagonie odbywają się głównie na zasadach MMA choć pojawiają się tam również inne dyscypliny sportowe jak boks czy kick-boxing. Co edycję jesteśmy świadkami walk celebrytów, youtuberów, raperów oraz influencerów oraz innych, znanych osób ze świata mediów. Kolejna, dziewiąta już gala odbędzie się 6 marca 2021 roku.

Niedawno informowaliśmy Was o wielkich planach jednego z organizatorów – Wojtka Goli. O tym przeczytacie tutaj: Fame MMA: Przed nami walka Quebo i Fabijańskiego? Wojtek Gola ma wielkie plany!

Fame MMA: Aż dwie walki kobiet i zaskakująca walka wieczoru!

Wielu fanów wydarzenia z niecierpliwością oczekuje kolejnej edycji oraz nazwisk, które zaprezentują swoje możliwości w oktagonie. Jak się okazuje, znana jest już główna walka mężczyzn. Do boju stanie doświadczony już Kacper Blonsky oraz pierwszy raz na tym wydarzeniu Sylwester Wardęga!

https://www.instagram.com/p/CK6M2wgADyr/

Tego wieczoru zobaczymy 10 walk, a w dwóch z nich wystąpią kobiety. Jak nieoficjalnie podaje „o2” , zobaczymy również Zusje, która stoczyła już dwa pojedynki w oktagonie. Pierwszy z nich – z Martą Linkiewicz przegrała, drugi z Dagmarą Szewczyk – wygrała. Zusje kojarzyć możecie również pod innym pseudonimem Luxuria Astaroth, kiedy to występowała w teledyskach Donatana.

Ponadto w sieci padają również inne ze znanych kobiecych nazwisk. W dziewiątej edycji zawalczyć mają również weteranki Marta Linkiewicz, Lil Masti oraz pierwszy raz narzeczona Artura Szpilki – Kamila Wybrańczyk. Nie wiadomo jednak jak będą wyglądały pary.

Pierwsza konferencja prasowa odbędzie się już za dwa dni, a dokładnie 7 lutego, druga 28 lutego. To właśnie wtedy poznamy więcej szczegółów, o których oczywiście Was poinformujemy.

Czekacie na Fame MMA 9?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz